Skaner Sunmi U2

Producent:

Sunmi

Opis:

SUNMI U2 to niezawodny ręczny skaner 2D do handlu detalicznego. Posiada potężny czujnik CMOS, białe podświetlenie do ustawiania ostrości i rozjaśniania słabo oświetlonych środowisk oraz niezwykle szybki algorytm dekodowania obrazu. Dzięki temu niezawodnie i szybko przechwytuje kolorowe, złożone, pomarszczone lub zniekształcone kody kreskowe 1D/2D – zarówno drukowane na papierze, jak i z ekranu. Wyraźna informacja zwrotna o potrójnym skanowaniu, składająca się z lampki kontrolnej, brzęczyka i, w zależności od wymagań, alarmu wibracyjnego, zapewnia większe bezpieczeństwo. Brzęczyk jest idealny do hałaśliwych miejsc pracy.

Aby zapewnić, że najwyższa wydajność U2 pozostaje w pełni dostępna w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, jest on wyposażony w interfejs USB-A i jest kompatybilny z systemami Windows, iOS, Android i Linux. Aby zapewnić bezpieczną i wygodną obsługę, ma kompaktowe wymiary i powłokę antypoślizgową na uchwycie. Jeśli skaner mimo wszystko wyślizgnie się z ręki, jest odporny na uderzenia z odległości do 1,2 m.

SUNMI oferuje również opcjonalną podstawę skanera ręcznego 2D dla U2. Gdy tylko skaner ręczny zostanie włożony do podstawy, automatycznie przełącza się w tryb prezentacji. Pozwala to na skanowanie kodów kreskowych bez użycia rąk, dzięki czemu skaner może być używany m.in. do kasy samoobsługowej.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Kompatybilność z systemami operacyjnymi
Windows/iOS, Android/Linux
Kąt skanowania
poziomy: 45°, pionowy: 34°
Temperatura pracy
od -10°C do 50°C
Wilgotność
od 5% do 95% bez kondensacji
Wytrzymałość
upadki z 1,2 m
Wymiary
160x95x71 mm
Czujnik obrazu
CMOS
Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts