Tablet Panasonic TOUGHBOOK G2

Producent:

Panasonic

Opis:

Panasonic Toughbook G2 (FZ-G2) to następca modelu Toughbook G1, który został wprowadzony w 2016 roku. Nowa wersja zapewnia dużo lepsze możliwości, a przy tym wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją, nadającą się do specjalistycznych zastosowań.

G2 to urządzenie, które jest tak samo adaptowalne, jak i wytrzymałe. Jest zarówno wstecznie kompatybilne, jak i przyszłościowe, co zapewnia długoterminową efektywność kosztową i zrównoważony rozwój. Oferuje wiodące na świecie bezpieczeństwo korporacyjne i zdolność operacyjną dopasowaną do przeznaczenia.

G2 posiada wodące na świecie zabezpieczenia dla przedsiębiorstw - dzięki technologii Secured-core Windows 10 PC, szybkiemu odłączaniu dysku SSD, opcji czytnika kart inteligentnych i HF-RFID.

Jest wytrzymałe i ergonomiczne, o długiej i lepszej żywotności, z funkcją szybkiego uruchamiania i możliwościami dostosowywania.

Posiada wyjątkową czytelność ekranu na zewnątrz, możliwość obsługi w rękawicach i w deszczu a także stworzone zostały dla tego tabletu wytrzymałe i rygorystycznie testowane akcesoria, uchwyty samochodowe i stacje dokujące.

Panasonic G2 został wyposażony w łączność 4G, elastyczne funkcje portu szeregowego, drugi port LAN, czytnik kodów kreskowych, a nawet funkcję obrazowania termicznego, co jest wyjątkowo przydatne dla serwisu w terenie.

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Dane techniczne

Ekran
10,1 cala IPS
Rozdzielczość
1920×1200 px (WUXGA)
Jasność
do 1000 cd/m2
Aparat
przedni 2MP z funkcją Windows Hello i tylny 8MP z lampą błyskową LED
Procesor
Intel Core i5-10310U z obsługą technologii vPro
Pamięć
16 GB pamięci DDR4 (z możliwością rozszerzenia do 32 GB)
System operacyjny
dostępna aktualizacja do systemu Windows 11 Pro / Windows 10 Pro
Czas pracy bez zasilania
18,5 h
Klasa szczelności
IP65
Wymiary
279 x 188 x 23.5 mm
Waga
1.19 kg
Bluetooth
5.1 + EDR Class 1
Łączność bezprzewodowa
Intel WI-Fi6 AX201
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts