Terminal M3 Mobile SM15

Producent:

M3 Mobile

Opis:

Seria SM15 to zaawansowany komputer mobilny 4G/LTE od M3 Mobile z najwyższym na świecie procesorem (2.0GHz, 2.2GHz Octa Core) na świecie.

Obsługując systemy operacyjne Android, seria SM15 jest przeznaczona dla wysoce mobilnych pracowników pierwszej linii w intensywnie skanujących przepływach pracy, takich jak automatyzacja sił sprzedaży na żądanie, serwis terenowy i obsługa klienta. którzy potrzebują prawdziwie mobilnego biura z nowoczesnymi udogodnieniami nowoczesnymi udogodnieniami smartfona z obsługą wszystkich funkcji dotykowych oraz

Komputer mobilny z serii SM15 został zaprojektowany do obsługi najbardziej zaawansowanych połączeń mobilnych ułatwiając przesyłanie dużych plików, strumieniowe przesyłanie wideo i zdalny dostęp do aplikacji biznesowych, dzięki czemu pracownicy mogą efektywniej zarządzać różnorodnymi zadaniami w całym cyklu sprzedaży.

Dodatkowo, komputer mobilny z serii SM15 oferuje baterię wystarczającą do pracy przez całą zmianę i dłużej, zapewniając pracownikom mobilnym
pracowników mobilnych zawsze w kontakcie z informacjami o kluczowym znaczeniu dla składania zamówień, sprawdzania zapasów, sprawdzania statusu zamówienia lub skanowania produktów podczas ich wyjmowania w celu dostarczenia.  Funkcja wymiany baterii podczas pracy oszczędza czas i pozwala uniknąć ponownego uruchamiania systemu podczas wymiany baterii w terenie.

Komputer mobilny serii SM15 posiada krystalicznie czysty ekran 5.0 Corning® Gorilla® III Glass o przekątnej 5.0 cali, czytelny w świetle słonecznym, wyposażony w wiele trybóe wprowadzania danych, aby zaoszczędzić cenny czas i zminimalizować błędów przy wprowadzaniu danych. Dotyk w rękawiczkach i na mokro jest podstawową funkcją dla na zewnątrz.

Charakteryzuje go wyjątkowa wydajność procesora z systemem Android™ oraz wiodący w branży procesor Qualcomm® Snapdragon™ 625/626 z ośmiordzeniowym procesorem 2.0GHz / 2.2GHz, co umożliwia lepszą wydajność aplikacji przy lepszych prędkościach i wydajność energetyczną z wystarczającą pojemnością pamięci.

W serii SM15 dostępne są:

  • SM15X z procesorem 2.2GHz Octa-core, pamięcią 4GB/32GB i wyświetlaczem FHD, z WWAN i GPS
  • SM15N z procesorem 2.0GHz Octa-core i 2GB/16GB pamięci, z WWAN i GPS
  • SM15W z procesorem 2.0GHz Octa-core i 2GB/16GB pamięci

Dla tego modelu powstał specjalnie przygotowany czytnik RFID

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts