Etykiety termotransferowe SATO

Producent:

SATO

Opis:

SATO chce sprostać różnym potrzebom w zakresie drukowania, oferując etykiety o niestandardowych rozmiarach, klejach i podłożach, w tym szeroki wybór etykiet jedno- i wielokolorowych.

Etykiety SATO wytwarzane są w zakładach własnych firmy przy użyciu najwyższej jakości materiałów, a doświadczenie w projektowaniu etykiet gwarantuje doskonałą jakość i spójność wzorów.

Oferta obejmuje etykiety termiczne, etykiety termotransferowe i etykiety z folii syntetycznej, które są uzupełnieniem portfolio drukarek firmy SATO oraz szeroki wybór etykiet samoprzylepnych do wielu różnych zastosowań.

Klienci nie muszą przejmować się problemami logistycznymi, bowiem zakłady produkcyjne SATO są odpowiednio rozmieszczone, aby usprawnić dostawy w całej Wielkiej Brytanii oraz Europie w świetle Brexitu. W celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi i ograniczenia przestojów regionalne oddziały firmy SATO dysponują zawsze zapasem najczęściej wykorzystywanych etykiet.

Dzięki drukowaniu etykiet metodą termotransferową uzyskuje się wysokiej jakości etykiety, które mogą przetrwać w wielu różnych środowiskach, w tym w ekstremalnie trudnych warunkach. Druk etykiet w technologii termotransferowej jest również elastyczny pod względem kolorystycznym - do specjalnych zastosowań dostępna jest szeroka gama różnokolorowych taśm barwiących. Obraz powstaje na etykiecie, gdy ciepło wytwarzane przez głowicę drukującą przenosi tusz z taśmy termotransferowej na powierzchnię etykiety. Tusz jest wchłaniany, dzięki czemu obraz staje się częścią nośnika. 

W połączeniu z odpowiednimi nośnikami, technologia TT jest nie tylko odporna na ciepło i wilgoć, ale również obraz nie może zostać starty, co sprawia, że wydrukowana etykieta jest najtrwalsza z dostępnych. Wybierając odpowiednią kombinację nośnika i taśmy, a także specjalistyczny klej, użytkownicy mogą tworzyć etykiety o jakości archiwalnej, które są odporne na działanie skrajnych temperatur, zarysowania, promieniowanie UV, chemikalia, sterylizację i inne.

Dostępne rodzaje etykiet termotransferowych SATO:

  • Etykiety papierowe Vellum - inteligentny i ekonomiczny wybór o bardzo wysokiej jakości druku i charakterystyce skanowania. Te niepowlekane etykiety są wielofunkcyjne, szczególnie przydatne w wielu zastosowaniach. Vellum jest doskonałym ekonomicznym wyborem materiałowym i oferuje wyjątkowe wyniki drukowania.
    Zastosowania: Handel detaliczny, transport i logistyka.
  • Papier powlekany - jednostronnie powlekany papier do druku maszynowego o wyglądzie półbłyszczącym. Etykiety Coated Paper nadają się do szerokiego zakresu zastosowań w etykietach przemysłowych, gdzie wymagany jest atrakcyjny półbłyszczący wygląd w pracy wielokolorowej.
    Zastosowania: Handel detaliczny, opieka zdrowotna, transport i logistyka.

Oprócz etykiet firma SATO dostarcza klientom spersonalizowane i wstępnie zadrukowany metki jedno- lub dwustronne do wielu zastosowań.

Więcej informacji znajduje się w broszurze dostępnej poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts