Unitech Mobility Orchestra Solutions

Producent:

Unitech

Opis:

Rozwiązanie Unitech Mobility Orchestra gwarantuje użyteczność dostarczonych produktów oraz dbanie o identyfikowalność przez cały okres użytkowania produktu.  

W ramach tego rozwiązania dostępne są narzędzia:

1. UnitCare Service Coverage

UnitCare chroni Twoją inwestycję w zainstalowane urządzenia, które mają działać z najwyższą wydajnością, co skutkuje zwiększoną produktywnością i satysfakcją, która eliminuje ukryte koszty instalacji. Wychodzi poza standardową gwarancją i zabezpiecza przed przypadkowym uszkodzeniem, normalnym zużyciem i nie tylko. UnitCare zapewnia niezawodną, ​​wysokiej jakości i skuteczną obsługę szybkiego serwisowania lub naprawy urządzeń! 

2. MoboLink | Traceability and Visibility (Identyfikalność i widoczność)

System MDM firmy Unitech, który posiada standardowe funkcje dla tego typu systemów. Pomaga monitorować urządzenia - są funkcje zdalnego dostępu, monitorowanie statusu baterii, wyszukiwanie problemów, pokazuje gdzie są dane urządzenia i przez kogo używane a także poinformuje jak urządzenia są eksploatowane przez użytkowników itd..

To co wyróżnia ten system to bardzo łatwe zarządzanie RMA (wystawianie biletów, pobieranie raportów, śledzenie RMA itp.) i możliwość generowania ticketów RMA bezpośrednio z pozycji systemu MDM. Wygląda to tak, że jeśli administrator zauważy problem (i/lub użytkownik go zgłosi), może wygenerować wniosek/ticket RMA serwisowy z poziomu tej aplikacji bez względu na lokalizację urządzenia. Co za tym idzie nie trzeba eliminuje to ewentualne błędy przy przepisywaniu ręcznym numeru seryjnego, który jest zazwyczaj bardzo długi i napisany małymi literkami. To usprawnia cały proces związany z wysyłką do serwisu, bowiem takie zlecenie/urządzenie jest od razu gotowe do wysyłki.

3. StageGo | Easy Deployment (Łatwe wdrażanie)

Narzędzie Unitech StageGo pomaga automatycznie skonfigurować urządzenia. Wdrożenie będzie bezproblemowe i łatwe, a do tego daje pełną kontrolę i bezpieczeństwo.

4. Enterprise Launcher

Narzędzie, które pozwala zablokować dostęp do wszystkich aplikacji, do ktorych użytkownik nie powinien mieć dostępu. Jednocześnie daje możliwość nadania danemu użytkownikowi odpowiednich uprawnień i wyswietlania na urządzeniu wyłącznie tych aplikacji, z których jest zobowiązany korzystać np. tylko system WMS.

5. Software Update

Narzędzie, które systematyzuje i pomaga wykonywać aktualizacje na urządzeniach zgodnie z polityką korporacyjną.

6. 12Solutions | Improve Usability (Poprawa użyteczności)

Narzędzie programoweme Unitech 12Solutions zapewnia doskonałe ulepszenia w zakresie komfortu użytkowania oraz potrzeby zarządzania. A to wszystko bez dodatkowych kosztów lub opłat licencyjnych.

7. EOMConfig

Unitech dba o ścieżkę migracji przez cały okres użytkowania produktu. Gdy aktualizowany jest EEM / MDM, Unitech jest gotowy do pomocy z narzędziem OEMConfig.  Narzędzie pomaga wdrażać Android Zero Enrollment na urządzeniach Unitech.

8. Unitech Productivity Solutions | Traceability and Visibility

Unitech oferuje szereg rozwiązań zwiększających produktywność, które poprawiają elastyczność i wydajność codziennych zadań użytkowników. Rozwiązania można dostosować do zarządzania i produktywności firmy, stwarzając idealny przepływ pracy dla swojej firmy.

  • File Manager - zarządzanie plikami i katalogami na wewnętrznych i zewnętrznych opcjach przechowywania. Można spakować katalog do pliku w pojedynczy plik zip, udostępnić go przez Bluetooth, e-mail lub online Storage i wyodrębnić plik zip.
  • UNote - prosty edyter tekstu. Można go użyć m.in. do zapisywania zeskanowanych kodów kreskowych, otwierania i przeglądania plików dziennika dla programu rozwiązywania problemów.
  • Startup - umożliwia automatyczne uruchamianie aplikacje podczas uruchamiania urządzenia. Narzędzie pozwala uruchomić aplikację bezpośrednio po restarcie urządzenia lub wraz z jego ponownym uruchomieniem. Umożliwia zdefiniowanie aplikacji, które mają być uruchamiane autoamatycznie, a nawet ustalić kolejność ich odpalania.
  • Scan Service - pozwala skonfigurować wszystkie ustawienia skanera z przyjaznym użytkownikowi interfejsem i włączyć usługę skanowania danych jako ekran klawiatury numerycznej. Można ustawić różne parametry, wskazać jakie kody powinna skanować nasza głowica, a jakich nie. Są także takie funkcje jak multiskanowanie, czyli np. odczyt wielku kodów na raz przy jednym skanowaniu.
  • Key Remap -  aplikacja do konfuguracji klawiszy, która pozwala przeprogramować fizyczne przyciski. Wszystkie przyciski na urządzeniu mają jakieś określone funkcje, które możemy sami predefiniować tzn. funkcję danego klawisza możemy zmienić dowolnie na taką, na jakiej nam zależy.
  • WLAN Advanced - pozwala skonfigurować ustawienia zaawansowanej sieci WLAN w celu oszczędzania energii i poprawy parametrów roamingu.

Producent przygotował kilkudniowe triale, zatem możliwe jest swobodne przetestowanie aplikacji wraz z wybranymi urządzeniami firmy Unitech. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Więcej informacji o rozwiązaniu Unitech Mobility Orchestra znajduje się w broszurze dostępnej poniżej:

Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts