Czytnik kieszonkowy Bluetooth UHF RFID Unitech RP902

Producent:

Unitech

Opis:

Unitech RP902 to kompaktowy, lekki i trwały czytnik RFID UHF, który maksymalizuje wydajność skanowania i ułatwia operacje przy każdym zadaniu, w tym sprawdzanie zapasów, liczenie cykli, zarządzanie zasobami i wiele więcej.

To trwałe urządzenie z solidną konstrukcją, szczelnością IP65 zapewniającą ochronę przed kurzem i wodą oraz wytrzymałością na upadki na beton z wysokości 1,2 metra.

Za pomocą Bluetooth 5.0 przenośny czytnik można łatwo podłączyć do urządzenia mobilnego z systemem iOS, Android lub Windows, od razu zaspokajając potrzeby klienta. 75 000 skanów po jednym naładowaniu baterii dodatkowo daje pracownikom w sklepie możliwość spójnego śledzenia zapasów przez długi czas. W połączeniu z wymiennym akumulatorem, który można w pełni naładować w ciągu 2 godzin, RP902 zapewnia bezproblemową pracę w sklepach detalicznych, hotelarstwie, opiece zdrowotnej i przemyśle farmaceutycznym.

RP902 optymalizuje wydajność przechwytywania RFID wraz z większą liczbą odczytów tagów na sekundę i większym zasięgiem odczytu. Pracownicy osiągają lepszą produktywność dzięki odczytaniu 75 000 tagów w ciągu 12 godzin. Szybkość odczytu o zasięgu do 2 metrów i silny sygnał 27 dBm w modelu RP902 sprawiają, że kompletacja, wysyłka i dostawa towarów są bardziej precyzyjne, szybsze i dokładniejsze, co zapewnia lepszą obsługę klienta.

Bluetooth 5.0 i kabel USB obsługują system parowania typu snap-and-go na urządzeniach mobilnych z systemem iOS, Android lub Windows. Migracja na nową i wszechstronną platformę umożliwia różnym współpracownikom sprawdzanie informacji w dowolnym czasie i miejscu. Płynne i natychmiastowe połączenie z RP902 zapewnia pracownikom sklepu wyjątkową wygodę.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wyświetlacz
0.96"
RFID
EPCglobal Class1 Gen2, ISO/IEC 18000-6C 865MHz ~ 928MHz (US/EU/JP/TW/CN)
Zasięg odczytu
2m
Bluetooth
Bluetooth 5.0 (HID / SPP)
Dostępne interfejsy
USB typu C
Wymiary
109 x 51 x 28 mm
Waga
106g
Wytrzymałość
upadki z wysokości 1,2 m
Klasa szczelności
IP65
Temperatura pracy
-10 do 50 °C
Bateria
3.7V, 1100mAh, Lithium Battery (wymienna)
Copyright © 2022 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts