Drukarka mobilna Urovo K329

Producent:

Urovo

Opis:

Drukarka K329 firmy Urovo to urządzenie bardzo kompaktowe, lekkie i niezwykle przenośne.

Obsługuje różne materiały drukarskie, w tym klej termoczuły i notatki termoczułe. K329 jest idealny do zastosowań takich jak logistyka, sprzedaż detaliczna, bezpośrednie dostawy do sklepu (DSD) i organy ścigania.

Obsługuje dwa tryby komunikacji Bluetooth, zapwniając dużą szybkość i wydajność energetyczną. Gwarantuje stabilne połączenie z urządzeniem hosta. Obsługuje również wiele trybów parowania, w tym parowanie NFC, dzięki czemu K329 jest tak łatwa w użyciu. Oprócz funkcji Bluetootj, obsługuje również opcjonalnie funcję WiFi, aby spełnić różne wymagania i środowska pracy.

Urovo K 329 obsługuje największą prędkość drukowania w tej samej klasie. może drukować do 120 mm na sekundę. Dzięki unikalnej konstrukcji potrafi inteligentnie dostosować maksymalną prędkość drukowania do zmiany napięcia baterii.

Charakteryzuje ją rozdzielczość druku HD 203 dpi, któa obsługuje zarówno drukowanie w dwóch kolorach, jak i drukowanie znaku wodnego.

K329 jest wyposażony w baterię o dużej pojemności 2500 mAh i bardzo niskim zużyciu energii dzięki swojej konstrukcji. Może zapewnić niesamowicie długi czas pracy, drukując ponad 1200 etykiet w jednym pełnym cyklu ładowania.

Więcej informacji w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Rozdzielczość
203 dPI
Maksymalna szybkość druku
do 120 mm/s
Maksymalna szerokość druku
72 mm
Pamięć
RAM 8MB, Flash 16MB
Interfejsy komunikacyjne
USB Type-C. Bluetooth 4.2+2.1 opcjonalnie: 2.4 GHz & 5 GHz WiFi
Wymiary
118 x 105 x 62 mm
Waga
450 g
Temperatura pracy
od 0°C do 50°C
Wytrzymałość
upadki z wysokości 1.5 m
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts