Ivanti Velocity

Producent:

Ivanti

Opis:

Aplikacja Velocity firmy Ivanti oparta jest na technologii Wavelink. Pozwala unowocześnić istniejące aplikacje telnetowe i internetowe, wzbogacając je o intuicyjny interfejs dotykowy. Pozwala przenieść istniejące aplikacje telnetowe i internetowe do systemów Android, iOS i Windows 10, bez ryzyka.

Platforma Ivanti Velocity umożliwia organizacjom transportowym, logistycznym, detalicznym, medycznym i produkcyjnym zwiększanie funkcjonalności aplikacji telnetu i sieci Web, kierując branżę w kierunku „magazynów przyszłości”.

Umożliwia przeprowadzenie bezpiecznego wdrożenia systemu Android w środowiskach sprzedaży detalicznej oraz w łańcuchach dostaw i uwolnienie się od urządzeń przenośnych wymagających użycia klawiatury.

Jest idealna dla nowej generacji urządzeń z ekranem dotykowym.  Dzięki niej można na urządzeniach z systemem Android korzystać nie tylko z telnetu, ale także z aplikacji internetowych.

Velocity pozwala na:

- łatwą migrację do systemu Android zgodnie z własnym harmonogramem i w ramach założonego budżetu,

- jednoczesne przeniesienie aplikacji do urządzeń przenośnych z systemem Android i do komputerów wózków widłowych z systemem Windows 10,

- zoptymalizowanie interfejsów mobilnych SAP, Oracle lub innych systemów internetowych.

Więcej informacji w broszurze od producenta do pobrania poniżej:

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts