Taśmy woskowo-żywiczne SATO

Producent:

SATO

Opis:

SATO oferuje konkurencyjne cenowo taśmy termotransferowe (ribbony) do drukarek etykiet. Są zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować żywotność głowic drukujących i zapewnić stałą jakość druku.

Wszystkie taśmy SATO są bezhalogenowe (halogen-free), zgodne z przepisami GHS i mogą być stosowane do pakowania żywności, gdzie wymagane jest zatwierdzone znakowanie i kodowanie pośredniego kontaktu z żywnością.

Portfolio SATO ECP Ribbons obejmuje różne rozmiary dostępne z magazynu i gotowe do natychmiastowej wysyłki przy minimalnej ilości zamówienia wynoszącej zaledwie jedno pudełko. 

Taśmy woskowo – żywiczne firmy SATO to wszechstronne produkty do użytku wszędzie tam, gdzie istotna jest wytrzymałość zadruku. Mieszanka wosku i żywicy zapewnia możliwość zadruku na różnego rodzaju powierzchniach, takich jak materiały syntetyczne, papier powlekany lub błyszczący, a także chroni przed działaniem środków chemicznych, powstawaniem smug i rozmazaniem.

SATO SWR-100 ("flat head", czyli do płaskiej głowicy) - idealna do zastosowań o średnioterminowej wytrzymałości, gwarantując trwały zadruk o wysokiej jakości, który pozostaje czytelny przez dłuższy czas.

Obszary zastosowań: przemysł spożywczy, farmaceutyczny i służba zdrowia, magazynowanie i logistyka, ogrodnictwo, handel detalicznyi do użytku w warunkach zewnętrznych.

Zalecane do: zawieszek na odzież, etykiet na pojemniki, identyfikacji roślin, krótkoterminowych opasek na nadgarstek.

Więcej informacji znajduje sie w broszurach dostępnych poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts