Weryfikator kodów kreskowych Axicon PV 1072

Producent:

Axicon

Opis:

Weryfikatory kodów kreskowych Axicon wyposażone są w układ skanujący CCD. Urządzenia współpracują z oprogramowaniem do analizy rezultatów weryfikacji zainstalowanym na komputerze PC.

Axicon PV-1072 jest najprostszym weryfikatorem Axicon dla kodów kreskowych w punktach sprzedaży. Jest urządzeniem w pełni przenośnym umożliwiającym, w przeciwieństwie do innych urządzeń na rynku, pracę w terenie.

Zasilany jest przez własny wyświetlacz i moduł zbierania danych, który działa na cztery baterie AA. W razie potrzeby można dostarczyć akumulatory wraz z ładowarką.

Może być stosowany do weryfikacji wszystkich kodów kreskowych w punktach sprzedaży detalicznej (EAN-13, EAN-8, UPC-A UPC-E i GS1 Databar), a także kodów kreskowych produktów farmaceutycznych (takich jak CIP 39, włoski kod apteczny, HIBCC i Code 128). Szerokość skanowania czytnika wynosi 66 mm.

PV-1072 możliwia  zapisywanie lub drukowanie prostych plików tekstowych zawierających podsumowanie weryfikacji każdego kodu kreskowego. Zapisane pliki tekstowe można przesłać do komputera za pomocą pamięci USB w celu późniejszego wydrukowania lub wydrukować na drukarce szeregowej (RS232).

Kluczowe funkcje:

 • weryfikowane kody: GS1 SYMBOLOGIES: EAN-8, EAN-13, ITF-14/Case Code, GS1-DataBar (all symbologies),   GS1-128, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 93, Code 128, Codabar, ITF, MSI Plessey, Pharmacode (Laetus: optional extra)
 • maksymalna szerokość kodu: 72 mm
 • automatyczne rozpoznawanie rodzaju symboliki kodu i współczynnika powiększenia
 • ocena pomiaru tradycyjna lub zgodnie ze standardem CEN/ANSI, analiza poprawności struktury kodu oraz sum kontrolnych w kodzie EAN 128
 • analiza długości marginesów
 • automatyczne rozpoznawanie rodzaju symboliki kodu i współczynnika powiększenia
 • wskazuje nominalny i aktualny mierzony kontrast wydruku; identyfikacja odbicia światła od kreski i od spacji
 • możliwość tworzenia bazy danych o produktach oraz wyszukiwania produktu po kodzie
 • zapisywanie danych w trzech formatach: programu, tekstowym i CSV
 • prezentacja wyników na wyświetlaczu
 • możliwość podłączenia drukarki przez port RS232

Zestaw składa się ze skanera (P-72) oraz części przenośnej z wyświetlaczem (PV-1000). Możliwy jest zakup samego wyświetlacza (PV 1000) i sparowanie go z innym weryfikatorem Axicon.

Wydruk raportu weryfikacji może odbyć się po podłączeniu weryfikatora do komputera lub poprzez wydruk bezpośrednio na drukarce podłączonej do urządzenia PV-1000.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
180 x 95 x 40mm
Waga
650 gr z baterią
Konstrukcja
plastik ABS
Dostępne interfejsy
USB
Zasilanie
4x baterie AA
Temperatura pracy
0° do 50°C
Wilgotność
5 - 95 % (bez kondensacji)
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts