Wyświetlacz Zebra HD4000

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

 

HD4000 to wzmocniony wyświetlacz klasy korporacyjnej do mocowania na głowie. Pozwala zwiększyć wydajność i dokładność realizacji zadań, nakładając najistotniejsze informacje kontekstowe w czasie rzeczywistym na pole widzenia pracowników. Dzięki temu pracownicy mogą zawsze skupiać wzrok i ręce na zadaniach, a nie na obsłudze aplikacji na komputerze mobilnym w celu uzyskania określonych danych. To oznacza, że pracownicy otrzymają wszystkie te cechy i funkcje, które są im potrzebne do uzyskania całodziennej wygody — niezwykłą lekkość, wyraźny i ostry obraz oraz prostotę obsługi na zasadzie „włącz i pracuj”.

Użytkownik zyskuje wszystkie te cechy i funkcje, których firma potrzebuje do zminimalizowania czasu i kosztu związanego z integracją i obsługą techniczną — od prostej architektury niewymagającej baterii/chipsetu aż po narzędzia ułatwiające integrację ze stosowanymi aplikacjami.

Dzięki pakietowi programistycznemu SDK i gotowym do użycia interfejsom do programowania aplikacji (API) HD4000 łatwo zintegrować z istniejącymi i nowymi aplikacjami.

Okulary HD4000 zostały opracowane we współpracy z firmą Six15 Technologies, liderem innowacji w dziedzinie ubieralnych wyświetlaczy optycznych.

Więcej informacji dostępnych w broszurze do pobrania poniżej:

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts