Switche Extreme Networks X435

Producent:

Extreme Networks

Opis:

Extreme Networks X435 to ekonomiczne przełączniki brzegowe dla rozproszonych przedsiębiorstw, oddziałów i małych placówek.

Seria X435 to samodzielne przełączniki ethernetowe zaprojektowane dla przedsiębiorstw poszukujących wartościowego rozwiązania brzegowego. Zasilane przez jeden z flagowych systemów operacyjnych ExtremeXOS, modele X435 zapewniają wszechstronne przełączanie w warstwie 2, routing statyczny, doskonałe możliwości PoE, politykę opartą na rolach oraz zaawansowane usługi bezpieczeństwa. Dzięki temu przełączniki te są idealne dla przedsiębiorstw poszukujących bezpiecznego i ekonomicznego połączenia Ethernet w oddziałach/małych placówkach lub na brzegu sieci.

Seria X435 jest dostępna w pięciu modelach: trzech kompaktowych 8-portowych i dwóch 24-portowych. Wybrane modele 8-portowe i 24-portowe są wyposażone w maksymalnie cztery porty uplink 100M/1Gb/2.5Gb SFP. Wybrane modele są dostępne z IEEE 802.3at PoE+ do zasilania podłączonych urządzeń IoT (takich jak telefon IP i kamery monitoringu), bezprzewodowych punktów dostępu i innych urządzeń.

Wszystkie 8-portowe modele są pozbawione wentylatorów, co umożliwia cichą pracę idealną w środowiskach wrażliwych na hałas. Rodzina obejmuje również 8-portowy model obsługujący funkcję PoE passthrough, który może pobierać zasilanie z przełącznika PoE upstream i jednocześnie dostarczać do 100W mocy PoE downstream do podłączonego urządzenia, eliminując potrzebę stosowania oddzielnego zasilacza.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts