Opaski na rękę Z-Band RFID UHF

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Z-Band RFID UHF firmy Zebra to rozwiązania do termicznego druku trwałych opasek na rękę, które ułatwiają identyfikację pacjentów w placówkach ochrony zdrowia lub identyfikację gości podczas imprez. Te jednorazowe opaski RFID zaprojektowano specjalnie pod kątem optymalnej obsługi przy wykorzystaniu drukarek biurkowych ZD500R oraz czytników RFID firmy Zebra.

Oferowane przez firmę Zebra opaski na rękę RFID UHF pozwalają w pełni wykorzystać technologię RFID, aby lepiej zarządzać organizacją imprez oraz zapewnić właściwą identyfikację pacjentów.

Dostępne są dwa rodzaje:

1. Opaski Z-Band Direct UHF RFID SR (3014578)
Najlepiej sprawdzają się w zastosowaniach, w których opaska na rękę znajdować się będzie w niewielkiej odległości od czytnika RFID. Zastosowanie znajdą głównie w ochronie zdrowia, turystyce, gastronomii i przy organizacji imprez.
Rozmiar 1” × 11”, zasięg odczytu do 3m, chip BT0600.

2. Opaski Z-Band UltraSoft RFID LR (ZIPRD3015155)
Te ultramiękkie opaski zaprojektowano w wyjątkowy sposób z zastosowaniem specjalistycznego chipa do zastosowań blisko ciała. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji opaski te przesyłają sygnał w kierunku odbiegającym od ciała, co umożliwia większy zasięg odczytu. Doskonale sprawdzają się przy zastosowaniu czytników napowietrznych lub portali, które zapewniają najlepsze możliwości w zakresie ustalania ostatniej lokalizacji użytkownika.
Zastosowanie znajdą głównie w ochronie zdrowia, turystyce, gastronomii i przy organizacji imprez.
Rozmiar 1,1875” × 14,25”, zasięg odczytu do 17 m, chip ZBR2002.

Więcej informacji znajduje się w broszurze dostępnej poniżej:

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts