Skaner towarzyszący Zebra CS60

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Zebra CS60 to seria skanerów towarzyszących o zmiennej konstrukcji, który można z łatwością przestawiać na obsługę przewodową lub bezprzewodową, ręczną lub automatyczną. Oznacza to, że sprawdzi się idealnie zarówno jako bezprzewodowy skaner do inwentaryzacji towaru przy półkach oraz przewodowy skaner obsługiwany bez użycia rąk przy stanowiskach kasowych.

Jako bezprzewodowy skaner towarzyszący, CS60 jest na tyle mały, że można go zmieścić w kieszeni, i oferuje najnowsze osiągnięcia technologii mobilnej, takie jak bezprzewodowe ładowanie. W trybie skanera przewodowego kompaktowy CS60 umożliwia skanowanie przy stanowisku kasowym, kiosku samoobsługowym lub w innych zastosowaniach.

Możliwość ładowania indukcyjnego eliminuje konieczność czyszczenia i konserwacji styków baterii. Można je ładować przy użyciu ogólnodostępnych podstawek Qi do ładowania bezprzewodowego.

Szybkie zetknięcie pozwala sparować CS60 z dowolnym urządzeniem obsługującym NFC. 

Bezprzewodowy skaner CS60 zmieści się w kieszeni i jest zaprojektowany tak, aby naturalnie leżał w dłoni i ułatwiał skanowanie. Dostępna opcjonalnie smycz i silikonowa osłona pozwalają bezpiecznie i wygodnie nosić skaner przez cały dzień pracy.

Dzięki kilku sposobom sygnalizowania pomyślnego odczytu pracownicy uzyskują szybkie potwierdzenie, że skanowanie przebiegło prawidłowo. CS60 może potwierdzać pomyślny przebieg skanowania za pomocą diody LED, sygnału dotykowego, sygnału dźwiękowego z możliwością regulowania tonu/głośności oraz opracowanego przez firmę Zebra bezpośredniego wskaźnika odczytu, który odpowiednio podświetla poprawnie zeskanowany kod kreskowy. Zarówno dźwiękowe, jak i dotykowe sygnalizowanie pomyślnego odczytu, dostępne jest na dotykowym spuście.

Dane techniczne

Wymiary
2,3 cm (wys.) × 4,6 cm (szer.) × 10,9 cm (gł.)
Waga
CS60 model przewodowy: 56 g, CS60 model bezprzewodowy: 83 g
Obsługiwane interfejsy hosta
USB
Temperatura pracy
od 0°C do 50°C
Wilgotność
Wilgotność względna 5–95%, bez kondensacji
Wytrzymałość
Konstrukcja odporna na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,5 m oraz 250 wstrząsów o amplitudzie 0,5 m
Klasa szczelności
IP65
Kody kreskowe
1D, 2D, OCR
Zasilanie
Bateria litowo-polimerowa 735 mAh
Bluetooth
ersja standardowa 5.0 z łączem niskoenergetycznym (BLE): klasa 1 (100 m/330 ft.) i klasa 2 (10 m/33 ft.), profil portu szeregowego i HID
Czujnik obrazu
1280 × 960 pikseli
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts