Zebra DNA

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

 

 

Zebra DNA to szeroka gama oprogramowania, aplikacji i narzędzi, które przekształcają mobilne komputery, skanery i drukarki Zebry w jeszcze bardziej funkcjonalne urządzenia idealnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw. 

Obejmuje:

Mobility DNA (do urządzeń przenośnych, montowanych na pojazdach i podręcznych komputerów)
- Print DNA (do drukarek)
DataCapture DNA (do skanerów)

Rozwiązania te zapewniają wszystkim urządzeniom Zebry możliwość optymalizacji codziennych operacji, pozwalają na większą produktywność, prostsze zarządzanie i bezproblemową integrację. Są to narzędzia: biznesowe, do podwyższenia wydajności, poprawy przejrzystości użytkowania, programistyczne, podnoszące bezpieczeństwo, ułatwiające integrację oraz ogólnie do zarządzania sprzętem.

Każde rozwiązanie z portfolio Zebra DNA zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować podatność na zagrożenia i zmniejszyć ryzyko związane z bezpieczeństwem.

Żaden inny producent nie oferuje tak kompleksowego ekosystemu programów, a wiele z jego narządzi jest dostępnych wyłącznie w ofercie firmy Zebra.

Pakiety są stale aktualizowane, dzięki czemu mogą ewoluować wraz z potrzebami biznesowymi klientów.


Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się, czy aplikacje te można zainstalować również na Państwa urządzeniach, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i zapewnią pomoc we wdrożeniu!

Broszury informacyjne od producenta do pobrania poniżej:

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts