Skaner prezentacyjny Zebra DS9300

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Zebra DS9300 to seria skanerów prezentacyjnych, które zmieszczą się wszędzie, skanują wszystko i zostały stworzone z myślą o niezawodnej pracy przez cały dzień.

To urządzenie o kompaktowej budowie połączonej z eleganckim wzornictwem, doskonałe dla stylowych butików i sklepów ogólnospożywczych z ograniczoną ilością miejsca na ladzie. Możliwość skanowania sprawiających problemy kodów kreskowych w terminalu kasowym oznacza niezrównaną wydajność - szybszą obsługę przy kasie i bardziej zadowolonych klientów, a budowa stworzona z myślą o odporności na codzienne upadki, uderzenia i zalania zapewnia trwałość, pozwalając utrzymać ciągłość pracy.

DS9308 zapewnia szybką i łatwą rejestrację kodów kreskowych 1D i 2D, w tym małych kodów o dużej gęstości, kodów drukowanych na etykietach lub wyświetlanych na ekranach telefonów, kodów kreskowych DotCode i kropkowanych kodów DataMatrix przez folię, a także nowych niewidocznych kodów Digimarc. 

Dzięki prędkości odczytu nawet do 50% większej niż prędkość odczytu skanerów konkurencyjnych seria DS9300 może rejestrować kody kreskowe tak szybko, jak szybko są one prezentowane przed oknem skanowania. Największe pole widzenia w tej klasie urządzeń eliminuje zaś konieczność poruszania artykułem w celu znalezienia obszaru skutecznego celownika skanera.

Diody LED dynamicznie dostosowują się do otoczenia, automatycznie przyciemniając się, gdy skaner nie jest używany, i włączając, gdy przed skanerem pojawi się kod kreskowy. Diody LED są także wpuszczone w obudowę i praktycznie niewidoczne, co zmniejsza zmęczenie oczu.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
14,5 x 8,6 x 8,3 cm
Waga
318 g
Czujnik obrazu
1280 × 800 pikseli
Temperatura pracy
0°C do 50°C
Wytrzymałość
konstrukcja odporna na wielokrotne upadki z wysokości 1,5 m na beton
Klasa szczelności
IP52
Dostępne interfejsy
USB, RS232, Keyboard Wedge (złącze klawiatury), TGCS (IBM) 46XX przez RS485
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts