Komputer mobilny Zebra EC50

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Zebra EC50 to najcieńszy i najlżejszy komputer mobilny z obsługą Wi-Fi firmy Zebra przeznaczony dla przedsiębiorstw. Urządzenie to zaprojektowano tak, aby było indywidualnie przydzielane poszczególnym pracownikom — ma być zawsze gotowe do pracy i w zasięgu ręki, niezależnie od tego, czy dany pracownik pracuje w siedzibie firmy, czy w terenie.

EC50 łączy w sobie najlepsze cechy różnych typów urządzeń — atrakcyjny wygląd i wrażenie obsługi smartfona, których pracownicy oczekują od swojego urządzenia służbowego, trwałość, dzięki której poradzi on sobie z codzienną, intensywną pracą w firmie, oraz wszystkie funkcje klasy korporacyjnej, które pozwolą pracownikom osiągnąć nowy poziom wydajności, możliwości współpracy i wykorzystania urządzeń. Dostosowany do wymagań przedsiębiorstw pakiet Mobility DNA, stanowiący najbardziej rozbudowany zestaw programów narzędziowych w branży, poprawia praktycznie każdy aspekt korzystania z urządzeń oraz wyznacza nowy poziom łatwości obsługi, bezpieczeństwa i wygody zarządzania urządzeniami.

Komputer mobilny EC50 obsługuje szereg opcji płatności oraz zapewnia niezrównaną elastyczność — w ciągu zaledwie kilku sekund urządzenie, które mieści się w kieszeni, można zamienić w pełną stację roboczą, skaner pistoletowy przynoszący najwyższy komfort podczas pracy wymagającej intensywnego skanowania, krótkofalówkę lub aparat telefoniczny PBX ułatwiający komunikację głosową i tekstową pomiędzy pracownikami. Moduł śledzący pozwala bez trudu odnaleźć urządzenia zagubione lub odłożone w niewłaściwe miejsce, nawet po rozładowaniu baterii. Możliwość zakupu przez okres czterech lat eliminuje skomplikowane zarządzanie różnymi modelami urządzeń na różnych platformach. Dostępny opcjonalnie najwyższy standard wsparcia technicznego pozwala zadbać o to, aby urządzenia te pracowały niezawodnie i nie opuszczały rąk pracowników. 

Dostępny opcjonalnie wbudowany skaner klasy korporacyjnej umożliwia szybką rejestrację praktycznie każdego kodu kreskowego, w tym Digimarc, w dowolnym stanie — nawet jeśli jest zabrudzony, uszkodzony lub źle wydrukowany. Dzięki kolorowej kamerze tylnej o rozdzielczości 13 MP z autofokusem z łatwością wykonywać można zdjęcia i nagrania w wysokiej rozdzielczości na potrzeby dokumentowania stanu towaru, zgodności z przepisami i nie tylko. Przednia kolorowa kamera o rozdzielczości 5 MP umożliwia natomiast prowadzenie rozmów wideo, które mają bardziej osobisty charakter i poprawiają współpracę pomiędzy pracownikami. 5-calowy ekran pozwala wygodnie oglądać wyświetlane obrazy i dane.

Dodatkowe możliwości zapewniają najlepsze funkcje łączności bezprzewodowej. Jeśli chodzi o wykorzystanie sieci Wi-Fi do komunikacji głosowej i transmisji danych, pracownicy mogą liczyć na najwyższą jakość łączności na poziomie połączeń przewodowych. Efekt? Krystalicznie czysty dźwięk podczas połączeń głosowych i błyskawiczne działanie aplikacji „bez oczekiwania” dzięki opracowanemu przez firmę Zebra rozwiązaniu Fusion, obsłudze 2x2 MU-MIMO oraz WorryFree Wi-Fi. Bluetooth 5.0 oferuje dwa razy większą szybkość i cztery razy większy zasięg niż Bluetooth 4.2, a jednocześnie niższy pobór mocy, co zapewnia większą wydajność urządzeń peryferyjnych i dłuższy cykl pracy baterii. Trzecią z kluczowych technologii bezprzewodowych dostępnych w EC50 jest NFC, dzięki któremu użytkownik może za jednym dotknięciem sczytać identyfikator, sparować drukarkę, a w niedalekiej przyszłości — dokonać zakupu.

Zasilanie bez trudu wystarczy na cały dzień pracy (10–12 godzin), a nawet dłużej przy baterii o zwiększonej pojemności (do 16 godzin).

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
Ze standardową baterią: 154.5 mm L x 76.0 mm W x 9.6 mm D; Z rozbudowaną baterią: 154.5 mm L x 76.0 mm W x 11.8 mm D
Waga
173 g lub 183 g (w zależności od baterii)
Wyświetlacz
5" HD (720 x 1280), szkło Gorilla Glass
Zasilanie
standardowa bateria 3060 mAh, bateria rozbudowana 4180 mAh
Procesor
Qualcomm SD660, 2.2 GHz Octa-core
System operacyjny
Android 10 z możliwością aktualizacji do Android 11/R
Pamięć
RAM: 3GB/32GB. Flash: 4GB/64GB
Temperatura pracy
od -10°C do 50°C
Wytrzymałość
wytrzymuje upadki z wysokości do 1,2 m (do 1,5 m w ochronnej obudowie) oraz 300 wstrząsów o amplitudzie 0,5 m
Klasa szczelności
IP67
Standard sieciowy
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v/w/mc
Bluetooth
Klasa 2, Bluetooth v5.0, Bluetooth Low Energy (BLE)
Moduły skanujące
SE4100; 1D/2D imager
Aparat
przedni 5 MP, tylni 13 MP z autofikusem i flashem LED
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts