Tablety Zebra ET80/ET85

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Jesteś w nieustannym ruchu, zaspokajając pilne potrzeby i rozwiązując problemy. Czas ma kluczowe znaczenie, a zaufanie to podstawa. Potrzebujesz urządzenia mobilnego, które będzie działać na najwyższym poziomie w dowolnym miejscu, aby umożliwić wydajne działanie Tobie. Urządzenia, któremu możesz zaufać, aby móc służyć tym, którzy na Tobie polegają.

Zagwarantują to wzmocnione tablety Zebra ET8x typu 2 w 1 z opcjonalną klawiaturą z zawiasem ciernym. Te lekkie i cienkie, ale trwałe urządzenia skonstruowane zostały specjalnie z myślą o tym, by można było za ich pomocą pracować na swój sposób — przy użyciu klawiatury, ekranu dotykowego, lub też obu tych rozwiązań. Obsługują one też najbardziej zaawansowaną łączność bezprzewodową — Wi-Fi 6E, 5G i nie tylko — aby zapewnić łączność z dowolnego miejsca. 

ET80 i ET85 są prawdziwymi zamiennikami laptopów, oferującymi poziom elastyczności, jakiej nie zapewni żaden laptop. Pozwala przełączyć się z tabletu na laptopa i z powrotem w ciągu kilku sekund, po prostu podłączając i odłączając wytrzymałą klawiaturę. Można go używać jako samodzielnego tabletu, aby uzyskać maksymalną mobilność. W przypadku kiedy pojawia się potrzeba wprowadzenia dużej ilości danych, wystarczy podłączyć klawiaturę za pomocą zawiasu, umożliwiającego ustawienie ekranu pod dowolnym kątem. A dzięki uniwersalnej stacji dokującej, tablet pozwala na pracę w biurze lub mobilną stację roboczą w samochodzie policyjnym, ciężarówce czy wózku widłowym.

Duży ekran o przekątnej 12 cali i proporcjach 3:2 "all business" zapewnia więcej miejsca na wyświetlanie większej ilości informacji, zwiększając produktywność i łatwość użytkowania. Ekran jest czytelny w pomieszczeniach i na zewnątrz, nawet w jasnym świetle słonecznym. Ekran dotykowy działa, gdy jest mokry i można z niego korzystać w rękawiczkach. A po naciśnięciu klawisza "tryb ukrycia" natychmiast wyłącza podświetlenie wyświetlacza i klawiatury, co zapewnia bezpieczeństwo i prywatność danych.

Każdy model jest wyposażony w kamerę Windows Hello do rozpoznawania twarzy lub opcjonalny czytnik linii papilarnych, umożliwiający łatwe uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Są o ponad 35% cieńsze i o 20% lżejsze od głównych konkurentów 2 w 1 o tej samej wielkości ekranu. Gdy tablet jest umieszczony w stacji dokującej pojazdu, niski profil zapewnia kierowcom maksymalną widoczność, co zwiększa bezpieczeństwo, a także zapewnia łatwy dostęp do bogatych w informacje ekranów.

Tablety ET80 i ET85 zastosowanie znajdą głównie w: instytucjach rządowych i samorządowych, bezpieczeństwie publicznym, mediach i usługach komunalnych, kluczowych usługach terenowych, na produkcji

▶ O zaletach tych urządzeń na naszym kanale Youtube: https://youtu.be/c0ba_zK--3g

▶ Więcej informacji znajduje się w karcie produktu i Accessories Guide dostępnych poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
308 mm W x 225 mm L x 16 mm ; z klawiaturą 308 x 244 x 29 mm
Waga
1.3 kg (ze standardową baterią)
Wyświetlacz
12" 3:2 QHD (2160 x 1440), Corning Gorilla Glass, tryb noktowizora
Jasność
400 nitów
Panel dotykowy
Pojemnościowy, 10-punktowy panel wielodotykowy, tryby obsługi przy mokrym ekranie i palcem w rękawiczce; kompatybilność z aktywnym piórem MPP 2.0
Procesor
11.generacji Intel® Core™ i7-1180G7 vPro(R), 11. generacji Intel® Core™ i5-1140G7 vPro(R),11. generacji Intel® Core™ i5-1130G7
System operacyjny
Windows 10 Professional 64-bit, Windows 10 IoT Enterprise 64-bit
Pamięć
8 GB lub 16 GB LPDDR4x-4266
Temperatura pracy
-20° C do 60° C
Wilgotność
5-95% bez kondensacji
Wytrzymałość
upadki na beton z wysokości 1.2m, z gumową obudową 1.5 m
Klasa szczelności
OP65
Zasilanie
5180 mAhr, 7,7V, akumulator Litowo-Polimerowy do wielokrotnego ładowania, z możliwością wymiany przez użytkownika (39,8 Wh), czas ładowania: od 0 do 90% w 2 godziny
Moduły skanujące
SE4107 2D skaner (opcjonalnie)
Aparat
tylny 13 MP z autofokusem i flashem LED, przedni 5 MP
Bluetooth
Bluetooth 5.2 + Audio LE, klasa 1
Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi 6E
Inne
NFC
Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts