Mobilny komputer pokładowy Zebra VC80x

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Zebra VC80x to mobilny ultrawytrzymały komputer pokładowy oparty na systemie Android, co zapewnia sprawdzoną platformę pracy mobilnej z gwarantowanym wsparciem w zakresie bezpieczeństwa.

VC80x, zaprojektowany został z myślą o najskrajniejszych warunkach pracy. Cechują go pyło- i wodoszczelność na poziomie IP66, uszczelnione łącza oraz odporność na skrajne temperatury, wstrząsy i wibracje. Może pracować wszędzie tam, gdzie muszą pracować operatorzy pojazdów - wewnątrz magazynu, na placu przeładunkowym, na rampie ładunkowej, a nawet w mroźni.

VC80x to komputer pokładowy z systemem Android, którego ekran dotykowy, złącza, płyta ani grzejnik akumulatorowy nie ulegają zamarzaniu ani kondensacji, a inteligentne czujniki temperatury automatycznie sterują grzejnikiem i szybkością ogrzewania.

Potężne funkcje Mobility DNA przyspieszają każdy aspekt funkcjonowania magazynu, od przyjęcia towaru do jego wysyłki. 

Ponieważ Ivanti Velocity jest zainstalowane fabrycznie i ma aktywną licencję, na VC80x można uruchomić obecne ekrany emulacji terminala (TE) lub aplikacje HTML5 od razu po zakupie. Pracownicy będą obsługiwać urządzenia w taki sam sposób, w jaki robią to dziś - nie ma potrzeby zmiany systemu zaplecza ani ponownego szkolenia pracowników. Można nawet przekształcić „zielone ekrany” aplikacji terminalowych (Terminal Emulation, TE) w ekrany oparte na obsłudze dotykowej.

Liczne opcje montażu, w tym standardowy uchwyt RAM, w zestawieniu z kompaktową budową oznaczają, że urządzenie można z łatwością zmieścić i zamontować nawet w najmniejszych pojazdach. Uchwyt pozwalający na szybki demontaż urządzenia w ciągu 10 sekund ułatwia przenoszenie VC80x do innego pojazdu podczas konserwacji pojazdu lub naprawy urządzenia.

Więcej informaci znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
276 (szer.) × 238 (wys.) × 90 mm (gł.)
Waga
3,7 kg
Klawiatura
Zewnętrzna klawiatura QWERTY i AZERTY, opcjonalne mocowanie L
Procesor
Sześciordzeniowy 64-bitowy procesor Qualcomm 8056 1,8 GHz z optymalizacją mocy
Wyświetlacz
Kolorowy wyświetlacz XGA (1024 x 768) o przekątnej 10,4 cala; 24-bitowa głębia kolorów
Jasność
do wyboru 400 lub 1000 NITów
Pamięć
4 GB pamięci RAM, 32 GB eMMC (pSLC)
System operacyjny
Android 8.0 (Oreo) - AOSP; GMS - wybrane konfiguracje
Temperatura pracy
-30° do 50°C
Klasa szczelności
IP66
Standard sieciowy
802.11 a/b/g/n/ac/k/r
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts