Komputer mobilny Zebra WS50

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Zebra WS50 to najmniejszy na świecie komputer mobilny klasy korporacyjnej typu "wszystko w jednym" działający w oparciu o system operacyjny Android.

Jest on wytrzymały, lekki, ergonomiczny, wygodny, ma modułową budowę i można go stosować wszędzie - od zakładów produkcyjnych i magazynów aż po sklepy detaliczne, hotele i placówki gastronomiczne.

WS50 jest uniwersalny - elastyczna jednostka główna z procesorem ma budowę modułową, dzięki czemu można wybrać mocowanie odpowiednie do danego zadania: na nadgarstku, grzbiecie dłoni lub dwóch palcach.

Do tego jest niewielki, ale potężny: wyposażony w wydajne funkcje głosowe i transmisji danych klasy biznesowej, które zwiększają produktywność i dokładność każdego zadania. A dzięki temu, że nie wymaga hosta, jest to pierwsze rozwiązanie tego typu, oferujące wydajne funkcje rejestracji danych przy zachowaniu prostoty obsługi jednego urządzenia.

Dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu WS50 pracownicy mogą zamiast komputera mobilnego i skanera pierścieniowego nosić tylko jedno urządzenie do rejestracji danych i dostępu do nich - prawdziwie zintegrowane rozwiązanie do noszenia na sobie. Obsługa komunikacji PTT (push-to-talk) eliminuje zaś potrzebę stosowania oddzielnych urządzeń głosowych.

Dzięki trzem różnym sposobom noszenia możliwy do dostosowywania model WS50 to rozwiązanie idealne dla praktycznie każdego pracownika zadaniowego w praktycznie każdej branży. WS50 można nosić na nadgarstku, na dwóch palcach lub na grzbiecie dłoni.

Zintegrowane modele WS50 do mocowania na dwóch palcach i na grzbiecie dłoni są wyposażone w imager Zebra SE4770, zapewniający doskonałą wydajność funkcji rejestracji danych. Umożliwiają zeskanowanie praktycznie każdego kodu kreskowego w praktycznie dowolnym stanie tak szybko, jak szybko naciskany jest przycisk skanowania - nawet jeśli kody są uszkodzone lub źle wydrukowane.

Dwucalowy kolorowy wyświetlacz AMOLED zapewnia wyjątkową wydajność. Jest niezwykle jasny - nie wymaga podświetlenia. Lepszy kontrast i szersze kąty widzenia zapewniają doskonałą czytelność. A niski pobór mocy wydłuża czas pracy baterii.

Zebra WS50 jest standardowo wyposażony w łączność Wi-Fi, Bluetooth i NFC, co zapewnia solidne, niezawodne połączenia Wi-Fi i możliwość łatwego łączenia się z urządzeniami peryferyjnymi Bluetooth za jednym dotknięciem.

▶ O zaletach WS50 na naszym kanale Youtube: 
https://youtu.be/PPnC1Bv8iHo

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wyświetlacz
dwucalowy kolorowy wyświetlacz AMOLED 460 × 460; połączenie optyczne z panelem dotykowym
Panel dotykowy
pojemnościowy panel dotykowy, obsługa dotykowa palcem lub palcem w rękawicy, szkło Corning Gorilla
Wymiary
Model na nadgarstek (urządzenie): 62 × 59 × 18 mm, Model na nadgarstek z uchwytem: 74 × 64 × 19 mm, Model zintegrowany: 64 × 62 × 28 mm
Waga
Model na nadgarstek (urządzenie): 70g, Model na nadgarstek z uchwytem: 112g, Model zintegrowany: 134g
Połączenia sieciowe
USB 2.0 High Speed (host i klient), WLAN i Bluetooth
Dostępne interfejsy
Styki dokujące, poprzez kable interfejsu: USB-C (USB 2.0) host/klient i ładowanie
Procesor
Platforma Qualcomm Snapdragon Wear W4100+/SDA429w, czterordzeniowy, 2,0 GHz
System operacyjny
Android 11 AOSP
Pamięć
1 GB RAM/8 GB Flash
Temperatura pracy
-10°C do 50°C
Klasa szczelności
IP65
Rozdzielczość
rozdzielczość optyczna skanera: 1280 x 800 px
Skanowanie
Model zintegrowany: wielokierunkowy imager SE4770 1D/2D o standardowym zasięgu, model na nadgarstek: aparat 13 MP z lampą błyskową lub bez opcji rejestracji danych
Aparat
13 MP z lampą błyskową (tylko model na nadgarstek)
Standard sieciowy
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r
Bluetooth
Bluetooth 4.2, obsługa niskoenergetycznego łącza Bluetooth (Bluetooth Low Energy, BLE), klasa 1
Wytrzymałość
Model na nadgarstek: upadek na beton z wysokości 1,2 m w zakresie temperatur roboczych zgodnie z wymogami normy MIL-STD 810G; Model zintegrowany: odporność na upadki z wysokości 1,8 m na betonową posadzkę pokrytą płytkami zgodnie z normą MIL-STD 810G w całym zakresie temperatur roboczych
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts