Terminal naręczny Zebra WT6300

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Terminal naręczny Zebra WT6300 to następca modelu WT6000. Wyposażony jest w szereg innowacyjnych funkcji, które wyznaczają nowy poziom wydajności i dokładności przy realizacji zamówień.

Nowa opcjonalna klawiatura zapewnia znajomy interfejs do ręcznego wprowadzania danych. Błyskawiczne działanie aplikacji osiągnięto dzięki większej mocy obliczeniowej i większej ilość pamięci RAM i Flash. System Android 10, z możliwością aktualizacji do wersji Android 11, stanowi doskonałe przygotowanie na wymagania przyszłych zastosowań.

Urządzenie to jest odpowiednio wzmocnione i gotowe do pracy w najtrudniejszych warunkach, np. w mroźniach. Ulepszona obsługa Wi-Fi umożliwia
niezawodne, niezakłócone połączenia bezprzewodowe. Bluetooth 5.0 zapewnia użytkownikom maksymalny zasięg i maksymalną wydajność urządzeń peryferyjnych korzystających z łącza Bluetooth. 

WT6300 to urządzenie do noszenia zaprojektowane z myślą o codziennym maksymalnym komforcie użytkowania. Jest to jedno z najlżejszych rozwiązań w tej klasie urządzeń. WT 6300 zaprojektowano z myślą o łatwości noszenia. Ma bardzo nisko osadzony środek ciężkości, co minimalizuje napięcie mięśni i zmęczenie pracownika — w odróżnieniu od ręcznych komputerów mobilnych zamocowanych na nadgarstku. Najlepszy w tej klasie urządzeń system mocowania zapewnia niezrównaną wygodę użytkowania i eliminuje punkty nacisku.

WT6300 to jedyne w tej klasie urządzenie do noszenia, które można wyposażyć w baterię o zwiększonej pojemności i w ten sposób zapewnić personelowi nieprzerwane zasilanie podczas dłuższych zmian. Baterię standardową i baterię o zwiększonej pojemności można wymieniać podczas pracy urządzenia.

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
121 mm (dł.) × 89 mm (szer.) × 20 mm/34 mm (gł.)
Waga
256 g (z bateria standardową), 312 g (z baterią o zwiększonej pojemności)
Wyświetlacz
3,2 in. WVGA (800×480), podświetlenie LED, kolorowy wyświetlacz, połączenie optyczne z panelem dotykowym
Połączenia sieciowe
WLAN, WPAN (Bluetooth), USB 2.0 (High Speed, klient i host)
Procesor
Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SnapdragonTM 660 2,2 GHz
System operacyjny
Android 10 z możliwością aktualizacji do Android 11/R
Pamięć
3 GB RAM/32 GB Flash
Temperatura pracy
od -30°C do 50°C
Wilgotność
5% do 95% bez kondensacji
Wytrzymałość
Wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,2 m oraz 1000 wstrząsów o amplitudzie 0,5 m
Klasa szczelności
IP65
Standard sieciowy
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/w/v/mc
Inne
obsługa komunikacji głosowej PTT
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts