Android Zero Touch - Kreski partnerem Google

Z wielką przyjemnością informujemy, że jako jedni z nielicznych w Polsce zostaliśmy partnerem firmy Google i platformy Android Enterprise Zero-Touch.

To nowoczesne chmurowe narzędzie do zdalnego dodania urządzeń do systemu Enterprise Mobility Management (EMM) w celu ich skonfigurowania i udostępnienia tuż po wyjęciu z opakowania.

Rejestracja typu zero-touch (ZTE) umożliwia bezproblemowe wdrożenie i zarządzanie urządzeniami mobilnymi z Androidem w firmie. Nawet przy dużej liczbie urządzeń jest to szybkie, łatwe i bezpieczne dla organizacji, działu IT i pracowników. 

Aby skorzystać z tej usługi, urządzenia muszą być przypisane do konta firmowego oraz mieć dostęp do Internetu w celu przeprowadzenia wstępnej inicjalizacji. Usługa moze działać na większości urządzeń z systemem minimum Android Pie (9.0), czyli np. na telefonach Samsung.

Ponadto wśród producentów urządzeń, którzy wspierają rejestrację Android Zero Touch są takie firmy jak Zebra, Datalogic, Honeywell, Panasonic i Point Mobile.

Google Zero Touch (Android) jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które dbają o bezpieczeństwo danych, potrzebują automatycznego wdrożenia terminali mobilnych oraz chcą w pełni kontrolować urządzenia i zainstalowane na nich aplikacje.


Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Google Zero-Touch, zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.
Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts