ZT111 i ZT231 - nowe drukarki półprzemysłowe firmy Zebra w atrakcyjnych cenach

Prezentujemy nowe urządzenia w portfolio drukarek półprzemysłowych firmy Zebra - ZT111 i ZT231. To modele klasy ekonomicznej, które oferują połączenie optymalnych funkcji z odpowiednią ceną.

ZT111 to 4-calowa drukarka, zapewniająca wysoką trwałość i wydajność. Jest następcą popularnego modelu ZT220. 

Jej zgodność wsteczna i emulacje innych języków drukarek wraz z narzędziami konfiguracyjnymi ułatwiają szybkie rozpoczęcie drukowania. 

Drukarka ZT111 znajdzie zastosowanie wtedy, gdy potrzeby w zakresie etykietowania wykraczają poza możliwości drukarki biurkowej. Przy czym jej konstrukcja pozwala na oszczędność miejsca pracy dzięki niewielkim rozmiarom i dwuskrzydłowym składanym drzwiczkom.

Z kolei model ZT231 zastępuje wycofaną z produkcji drukarkę ZT230. To świetny backup do drukarek przemysłowych, gdyż materiały eksploatacyjne są kompatybilne.

ZT231 jest bardzo wytrzymała i łatwa w obsłudze, a do tego posiada inteligentne funkcje potrzebne użytkownikom. Wyróżnia ją duża szybkość druku, jakość druku w wysokiej rozdzielczości oraz kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4.3". A wszystko to zamknięte w  kompaktowej metalowej obudowie.

Dzięki możliwości samodzielnego przeprowadzenia modernizacji, drukarkę ZT231 można dostosować do dynamicznych procesów roboczych, co przy dużej niezawodności czyni ją świetną inwestycją na lata.

ZT231 dostępna jest również w wersji RFID. Niezależnie od tego, czy użytkownik dopiero zaczyna przygodę z technologią RFID, czy jest już doświadczonym profesjonalistą, moduł RE40 sprawia, że drukowanie i kodowanie RFID jest intuicyjne i elastyczne.

Wszystkie powyższe modele są łatwe w instalacji, obsłudze i zarządzaniu dzięki pakietowi aplikacji Zebra Print DNA.


Więcej informacji o drukarce ZT111 >>TUTAJ

Więcej informacji o drukarce ZT231 >>TUTAJ

Więcej informacji o drukarce ZT231 RFID >>TUTAJ


Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat drukarek etykiet firmy Zebra Technologies, zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.
 

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts