Skaner RFID Nordic ID EXA21

Producent:

Nordic ID

Opis:

 

Nordic ID EXA21 to przenośny czytnik RFID, który można łatwo podłączyć do dowolnego kompatybilnego urządzenia z systemem Android / iOS lub do komputera z systemem Windows 10 za pomocą Bluetooth Low Energy.

Jego lekka, kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że mobilne ​​odczytywanie danych  jest łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ten wszechstronny czytnik RFID UHF można przymocować na różne sposoby: z tyłu czytnika kart POS, do paska na nadgarstek, do paska z klipsem lub w miejscu, w którym czujnik optyczny może uruchomić odczyt. Pozwala to zachować wolne ręce i pracować swobodniej.

Nordic ID EXA21 oferuje optymalne zakresy odczytu dla swoich podstawowych zastosowań: elastyczne transakcje kasowe, łatwa lokalizacja pozycji w sklepie i natychmiastowe zgłaszanie incydentów wysyłkowych.

Więcej szczegółowych informacji o tym urządzeniu w broszurze od producenta do pobrania poniżej:

Dane techniczne

Wymiary
55 x 52 x 11,5 mm
Waga
36g
Dostępne interfejsy
Bluetooth 5.0 (Low Energy) Class 2
Porty
USB 2.0 przez złącze USV Typ-C
Wytrzymałość
upadki z wysokości do 1,5 m
Temperatura pracy
od -10°C do +55 °C
Klasa szczelności
IP54
Czas pracy bez zasilania
do 8 godzin

Fatal error: Uncaught Error: Class "Files" not found in /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_application/Partials/NodeFilesRepository.phtml:6 Stack trace: #0 /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_application/Contents/ProductGallery.phtml(122): include() #1 /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_application/Layouts/Main.phtml(162): include('/home/inspektoa...') #2 /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_application/Router.php(98): include('/home/inspektoa...') #3 /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_engine/Request.php(40): include('/home/inspektoa...') #4 /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_engine/Kernel.php(48): Edc_Request->route(Object(Edc_Kernel)) #5 /home/inspektoak/inspektor.xyz/index.php(14): Edc_Kernel->__construct() #6 {main} thrown in /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_application/Partials/NodeFilesRepository.phtml on line 6