Problem z dostępnością sprzętu? Służymy pomocą!


Coraz częściej dochodzą nas słuchy, że miewają Państwo problem z dostępnością sprzętu do automatycznej identyfikacji. Faktycznie pandemia znacząco wpłynęła na przestoje produkcyjne i opóźnienia w logistyce, co odczuwalne może być w ograniczonej osiągalności produktów. 

Nasza firma zabezpieczyła się przed ewentualnymi brakami i w magazynie nadal mamy wiele dostępnych urządzeń oraz etykiet. Jest to możliwe dzięki oferowanemu przez nas szerokiemu wachlarzowi produktów od różnych producentów.

Zatem jeśli mają Państwo zapotrzebowanie na sprzęt taki jak m.in. drukarki etykiet, terminale czy czytniki kodów kreskowych, ale nie mogą ich Państwo kupić, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy, dobierzemy, wycenimy, dostarczymy - a to wszystko w najszybszym możliwym terminie!

W przypadku gdy faktycznie będzie ograniczona dostępność poszukiwanego przez Państwa sprzętu, zaproponujemy najlepsze optymalne rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. 

Przy okazji przypominamy, że świadczymy usługi serwisowe oraz wynajem i wypożyczenia, co również bywa pomocne w awaryjnych sytuacjach.
 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu! Nasi specjaliści służą pomocą
i z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts