Komputery mobilne Honeywell CT45 / CT45 XP

Producent:

Honeywell

Opis:

Komputery mobilne Honeywell CT45 są wytrzymałymi, uniwersalnymi narzędziami zwiększającymi produktywność, zapewniającymi niezawodną wydajność, łączność danych i komunikację dla pracowników mobilnych pierwszej linii w handlu, logistyce i pracy w terenie.

Rodzina produktów CT45 oferuje zintegrowane, powtarzalne i skalowalne podejście oparte na wspólnej platformie sprzętowej i programowej Mobility Edge — zapewniając stabilność i bezpieczeństwo w przedsiębiorstwie dzięki zastosowaniu wydajnego procesora Qualcomm, który gwarantuje obsługę od Androida 11 (R) do systemu Android 13., Android 14 i 15 są zobowiązane do wykonania.

CT45 XP wykorzystuje najnowszą technologię Wi-Fi 6, aby ułatwić dostęp do istotnych informacji z niskim opóźnieniem, nawet w bardzo gęstym środowisku połączonym. Pracownicy dostawy mogą teraz efektywnie uzyskiwać dostęp do sieci poza 4 ścianami za pomocą zaawansowanej technologii 4G-LTE, zapewniając mobilnym pracownikom pierwszej linii stały dostęp do kluczowych informacji w celu składania zamówień, sprawdzania zapasów i stanu zamówienia lub skanowania przedmiotów w dowolnym miejscu i czasie.

Rodzina produktów CT45 umożliwia pracownikom mobilnym pracę w drodze, w deszczu lub w zakurzonym magazynie. Zaprojektowany, aby wytrzymać trudne warunki bez niekorzystnych uszkodzeń lub narażenia integralności urządzenia lub poświęcenia się korzyściom ergonomicznym. Rodzina produktów CT45, zbudowana w oparciu o smukłą konstrukcję ze zwiększoną wytrzymałością, to kompaktowe urządzenie, które pracownicy mobilni mogą wygodnie nosić przez całą zmianę i które jest w stanie wytrzymać przypadkowe upuszczenia i upadki.

W pełni zintegrowana z rozwiązaniem Honeywell Operational Intelligence, dostępna z opcjami skanowania FlexRange i 7. generacji, 8-megapikselową przednią kamerą i pełnym zestawem uruchamianych akcesoriów, rodzina produktów CT45 zwiększa użyteczność urządzenia klasy korporacyjnej, oferując rozwiązanie konwergentne, aby zaspokoić zapotrzebowanie na liczenie cykli, dostawę na żądanie, zarządzanie zasobami itp. W połączeniu z wyświetlaczem o pełnej rozdzielczości 1920x1080, znacznie zwiększa wygodę użytkowania.  

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Dane techniczne

Wyświetlacz
5", FHD (1920x1080)
Klasa szczelności
IP67 i IP65
Pamięć
6 GB DDR4x RAM, 64 GB UFS Flash (CT45XP); 4 GB DDR4x RAM, 64 GB UFS Flash (CT45)
Aparat
8MP przedni, 13 MP tylny
Wymiary
163 x 79 x 19.2 mm
Waga
282 g z baterią
Wytrzymałość
wielokrotne upadki z 1.8 m, 1500 wstrząsów o amplitudzie 1m
Temperatura pracy
od -20°C do 50°C
Procesor
ośmiordzeniowy Qualcomm QCS4290 / QCM4290, 2.0 GHz
System operacyjny
Każda wersja Androida gwarantowana od Android 11 do co najmniej 13, wsparcie dla Android 14 i Android 15 (w oczekiwaniu na wykonalność)
Zasilanie
bateria lotowo-jonowa 3.85 V, 4020 mAh
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts