Terminal naręczny Honeywell CW45

Producent:

Honeywell

Opis:

Honeywell CW45 to przenośny komputer mobilny typu wearable, który przynosi zoptymalizowaną ergonomię i wydajność do aplikacji noszonych na ramieniu.  Jest wygodny, wydajny, kompaktowy, trwały i łatwy w użyciu, dzięki czemu zapewnia maksymalny zwrot z inwestycji w rozwiązanie.

Terminal przenośny CW45 to wytrzymałe narzędzie, które zwiększa produktywność poprzez ergonomiczną prezentację informacji o przepływie pracy w miejscu działania oraz integrację narzędzi potrzebnych do wykonania zadania.

Zapewnia niezawodną wydajność, łączność danych i komunikację dla pracowników mobilnych pierwszej linii w magazynie/DC, handlu detalicznym, logistyce i produkcji, farmacji, e-commerce.

Zaprojektowany zod podstaw z myślą o wygodzie, łatwości użytkowania i niezawodności, CW45 oferuje  duży 4,7-calowy wyświetlacz HD, wytrzymałość na poziomie przedsiębiorstwa oraz wygodne, łatwe do noszenia akcesoria. Komputer CW45 został zaprojektowany dla firm, które inwestują w zaawansowane rozwiązania i chcą trwałej, stabilnej i bezpiecznej platformy, na której mogą je wdrażać. Zbudowany na najnowszej generacji platformy Mobility Edge firmy Honeywell, CW45 zapewnia trwałość, bezpieczeństwo i wytrzymałość, aby zoptymalizować zwrot z inwestycji w rozwiązanie w długim okresie czasu.

CW45 nie ma skanera w sobie, jest stworzony z myślą o podłączeniu skanera na palec 8675i  (zasięg standardowy albo dalekiego zasięgu - FlexRange)– bezprzewodowo przez BT lub przez kabelek. Jednak można podpiąć dowolny skaner Bluetooth.

Wśród akcesoriów dostępna jest m.in. mały moduł klawiatury (CW45-KPD), który może być zainstalowany po prawej stronie urządzenia. Dostępne są również 3 rozmiary elementów mocujących (straps), które mają pewien zakres regulacji, a co więcej paski są hydrofobowe.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
133 x 86 x 14 mm
Waga
292 g
Wyświetlacz
4.7" HD (1280 x 720)
Temperatura pracy
-20°C do +50°
Wytrzymałość
wielokrotne upadki z wysokości 1.8m
Procesor
Qualcomm QCS4290/ QCM4290 octa-core, 2.0GHz
System operacyjny
każdy Android od Android 12 do co najmniej Android 15
Pamięć
6 GB DDR4x RAM, 64 GB UFS Flash
Aparat
tylna 13MP, przednia 8MP
Standard sieciowy
IEEE 802.11 a/b/g/n/ ac/ax
Bluetooth
5.1 Bluetooth and BLE
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts