Czytnik RFID Honeywell IH40

Producent:

Honeywell

Opis:

Czytnik RFID nowej generacji IH40 firmy Honeywell jest przeznaczony dla pracowników w handlu detalicznym, magazynach, transporcie i logistyce oraz produkcji. Jest kompatybilny z komputerami mobilnymi Honeywell: CT40, EDA51/K, CT60/XP, CT45/XP.

IH40 w połączeniu z urządzeniem przenośnym to kompletne rozwiązanie do liczenia zapasów detalicznych, zarządzania zapasami i innych przepływów pracy, co zwiększa przychody, marże i zaangażowanie klientów.

Jego wysoka szybkość odczytu tagów zwiększa wydajność i obniża koszty. Wyjątkowy zasięg odczytu, zwiększa produktywność i zmniejsza wysiłek manualny.

IH40 i komputer przenośny ładują się razem na jednej stacji ładującej, co ułatwia i przyspiesza ładowanie; Dostępnych jest wiele opcji ładowania urządzenia i ładowania baterii.

Posiada ergonomiczny uchwyt i wyważoną konstrukcję, co zapewnia długotrwałe użytkowanie w różnych scenariuszach użytkowania. Duża bateria 4000 mAh umożliwia nieprzerwane użytkowanie przez długi czas, z łatwą do wymiany pokrywką baterii.

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
190 x 79 x 154 mm
Waga
433g
Temperatura pracy
od -10°C do 40°C
Wilgotność
od 5% do 95% bez kondensacji
Wytrzymałość
wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,2 m
Klasa szczelności
IP54
Bluetooth
V.5.0 DIS Profile, BAS Profile, BLE
Zasilanie
litowo-polimerowa wymienna bateria 3.8V 4000 mAH
Zakres częstotliwości
865-868 MHz
Copyright © 2022 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts