Komputer montowany w pojeździe Honeywell Thor VM1A

Producent:

Honeywell

Opis:

Honeywell Thor VM1A oparty na systemie Android łączy w sobie wszystkie łatwe w obsłudze i utrzymaniu funkcje popularnych modeli Thor VM1 i CV41 ze wszystkimi zaletami platformy Mobility Edge firmy Honeywell, aby pomóc przyspieszyć udostępnianie i wdrażanie, zoptymalizować wydajność i wydłużyć cykl życia, zapewniając lepszą ochronę inwestycji i niższy koszt posiadania.

Wzmocniony  terminal wózkowy Thor VM1A, można zaktualizować z Androida O do Androida R, z rozszerzoną obsługą aktualizacji zabezpieczeń za pośrednictwem Honeywell Sentinel, aby wydłużyć cykl życia produktu i zmaksymalizować zwrot z inwestycji.

Zaawansowane narzędzia do konfiguracji korporacyjnej i obsługi oprogramowania urządzenia upraszczają również często powtarzane zadania, takie jak konfiguracja jednostki oraz dystrybucja aktualizacji zabezpieczeń i oprogramowania. Kompaktowy, ergonomiczny i wydajny komputer Thor VM1A ma wiele przełomowych funkcji zaprojektowanych z myślą o maksymalizacji wydajności, minimalizacji przeszkód wizualnych oraz skróceniu lub wyeliminowaniu przestojów.

Stworzony z myślą o wymagających środowiskach wózków widłowych, Thor VM1A jest wyposażony w wydajny procesor Qualcomm®: 660, łączność 2x2 MIMO WLAN, zintegrowaną klawiaturę i duży 8-calowy ekran dotykowy czytelny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.. Dostępny jest opcjonalny odmrażacz do ekranu do użytku w chłodniach i zamrażarkach.

Funkcja Smart Dock umożliwia użytkownikom szybkie przełączanie komputerów między pojazdami, a funkcja kontroli zapłonu oferuje regulowane ustawienia zarządzania energią, aby skrócić czas uruchamiania i wydłużyć żywotność akumulatora pojazdu, maksymalizując wydajność i czas pracy bez przestojów.

Wymienny panel przedni pozwala przedsiębiorstwom zminimalizować inwestycje w części zamienne poprzez zastąpienie tanich zapasowych paneli przednich kompletnymi komputerami zapasowymi. Personel wewnętrzny może szybko i łatwo wymienić panel przedni, naprawiając typowe awarie ekranu dotykowego lub klawiatury i szybko przywracając urządzenia do serwisu, oszczędzając cenny czas i koszty konserwacji oraz obniżając całkowity koszt posiadania. podczas gdy funkcja kontroli zapłonu oferuje regulowane ustawienia zarządzania energią, aby skrócić czas uruchamiania i wydłużyć żywotność akumulatora pojazdu, maksymalizując wydajność i czas pracy bez przestojów.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Procesor
2.2 GHz Qualcomm Snapdragon™ 660 octa-core
System operacyjny
Android 8 (Oreo) z możliwością aktualizacji do Android R
Pamięć
4 GB RAM, 32 GB Flash
Wyświetlacz
20 cm (8 in) WXGA (1280 x 768)
Jasność
400 nitów, 900 nitów opcjonalnie
Klawiatura
64 klawiszy QWERTY
Wymiary
268 x 214 x 43 mm
Waga
2.1 kg
Temperatura pracy
-30°C do 50°C
Klasa szczelności
IP66
Standard sieciowy
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts