Terminal wózkowy Honeywell Thor VM3A

Producent:

Honeywell

Opis:

Komputer montowany w pojeździe Honeywell Thor VM3A oferuje przełomowe funkcje, które eliminują przestoje i maksymalizują inwestycje kapitałowe.

Wytrzymałe urządzenie VM3A z systemem Android oferuje wszystkie zalety platformy Mobility Edge firmy Honeywell w tym możliwość przyspieszenia udostępniania, certyfikacji aplikacji i wdrażania w całym przedsiębiorstwie. Urządzenie VM3A można zaktualizować do systemu Android R (11) i oferuje rozszerzoną obsługę aktualizacji zabezpieczeń, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji i zapewnić niższy całkowity koszt posiadania.

Zaawansowane narzędzia do konfiguracji korporacyjnej i obsługi oprogramowania urządzenia upraszczają również często powtarzane zadania, takie jak konfiguracja jednostki oraz dystrybucja aktualizacji zabezpieczeń i oprogramowania. 

Kompaktowy, ergonomiczny i mocny, komputer VM3A montowany w pojeździe ma wiele przełomowych funkcji zaprojektowanych w celu maksymalizacji wydajności, minimalizacji przeszkód wizualnych oraz redukcji lub wyeliminowania przestojów. Wydajny procesor Qualcomm 660, zintegrowana klawiatura i komunikacja 2x2 MIMO WLAN zapewniają pracownikom łączność i produktywność. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać ekstremalne temperatury. Ma duży 12,1-calowy wyświetlacz, czytelny zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, obsługuje zarówno rezystancyjne, jak i pojemnościowe opcje ekranu dotykowego i jest dostępny z opcjonalnym odmrażaczem ekranu do użytku w chłodniach i zamrażarkach.

Funkcja Smart Dock zapewnia natychmiastowe oszczędności na kosztach pomocy technicznej i konserwacji przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności, umożliwiając użytkownikom szybką zmianę komputerów w przypadku awarii pojazdów lub zmiany obciążenia.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Procesor
2.2 GHz Qualcomm Snapdragon™ 660 octa-core
System operacyjny
Każda wersja Androida gwarantowana od Androida 9 Pie do co najmniej 11/R, zaangażowane wsparcie dla Androida 12 i 13 w oczekiwaniu na wykonalność
Pamięć
4 GB RAM, 32 GB Flash
Wymiary
318 x 260 x 62 mm (komputer), 180 x 155 x 54 mm (dok)
Waga
3 kg komputer, 1.5 kg standardowy dok
Temperatura pracy
-30°C do +50°C
Klasa szczelności
IP66
Wyświetlacz
307 mm (12.1") XGA (1024 x 768)
Jasność
wewnątrz 400 nitów, zewnątrz 900 nitów
Standard sieciowy
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth
Class 1.5 V5.0 Bluetooth i BLE
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts