Wytrzymały komputer przemysłowy Kreski - w nowej odsłonie i w dowolnych konfiguracjach

Komputer przemysłowy Kreski powstał z myślą o potrzebach naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego z przyjemnością informujemy o jego nowej edycji! 

Obudowa komputera może zostać w całości wykonana ze stali lakierowanej proszkowo lub kwasoodpornej. To daje pewność, że nasze urządzenie jest maksymalnie chronione przed działaniem wody, detergentów i innych chemikaliów.

Komputer proponujemy w różnych standardach wykończenia. To Państwo mogą dowolnie skonfigurować jego parametry w zależności od wymogów firmy. Do wyboru są m.in. rozmiar wyświetlacza, procesor, pamięć RAM, system operacyjny czy złącza.

Należy podkreślić, że u wielu producentów trzeba nadal liczyć się z kilkumiesięcznym oczekiwaniem na dostępność sprzętu, a my proponujemy takie komputery taniej i szybciej. Standardowe konfiguracje mogą być dostępne już w kilka dni!

Do tego urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat komputerów przemysłowych, zapraszamy do kontaktuNasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts