Nasi partnerzy

Nasi główni partnerzy:

Zebra Technologies

Firma powstała w 1969 roku w USA. To wiodący i znany na całym świecie producent specjalistycznych urządzeń drukujących kody paskowe, etykiety i paragony, a także urządzeń do wykonywania nadruków na kartach plastikowych. Jako pierwsza na świecie wprowadziła urządzenia do drukowania i programowania znaczników radiowych RFID. Zebra jest także producentem drukującego sprzętu mobilnego, specjalistycznego oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych. Produkty firmy są dostępne w ponad 100 krajach na wszystkich kontynentach za pośrednictwem sieci partnerów handlowych. Oferowane przez Zebrę produkty cechuje najwyższa jakość i niezawodność przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Posiadamy najwyższy status partnerstwa Zebra Premier Business Partner.

ZOBACZ PRODUKTY

 Zebra Technologies

Armor-Iimak

Francuska firma produkująca wysokiej jakości taśmy termotransferowe marki Inkanto. Marki ARMOR i IIMAK są bardzo dobrze znane na rynku europejskim, gdzie posiadają duży bardzo procent udziału w sprzedaży.

ZOBACZ PRODUKTY

 Armor

Datalogic

Światowy lider technologiczny na rynkach automatycznego rejestrowania danych i automatyzacji procesów, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów mobilnych, czujników do wykrywania, pomiaru i bezpieczeństwa, systemów wizyjnych i znakowania laserowego. Ich wysokiej jakości produkty są nie tylko trwałe, ale spełniają wszelkie wymagania pod względem możliwości i funkcjonalności.

Mamy status Datalogic Platinum Partner.

ZOBACZ PRODUKTY

 Datalogic

Honeywell

Producent wysokiej jakości wytrzymałych skanerów, drukarek etykiet, terminali do odczytu kodów 1D i 2D oraz komputerów mobilnych i z przeznaczeniem na wózek widłowy. Firma uzupełnia swoje innowacyjne produkty w zaawansowane oprogramowania, usługi oraz profesjonalne rozwiązania, które pozwalają klientom efektywnie zarządzać danymi.

Mamy najwyższy z możliwych status partnerski - Honeywell Platinum Performance Partner. Dodatkowo jesteśmy autoryzowanym serwisem Honeywell, Intermec i Datamax O'neil posiadając tytuł Honeywell Authorized Service Provider.

 

ZOBACZ PRODUKTY

 Honeywell

Unitech

Firma założona w 1979 roku na Tajwanie. Jako globalny dostawca technologii AIDC (automatyczna identyfikacja i przechwytywanie danych) z ponad 30-letnim doświadczeniem, Unitech produkuje szeroką gamę komputerów mobilnych dla przedsiębiorstw, wytrzymałe podręczne urządzenia PDA, tablety przemysłowe, czytniki RFID, skanery kodów kreskowych, zintegrowane urządzenia do obsługi klientów i inteligentnego życia. Produkty Unitech wnoszą wartość dla klientów na całym świecie w różnych branżach, takich jak logistyka, opieka zdrowotna, sprzedaż detaliczna, magazynowanie, produkcja, transport i usługi terenowe.

Mamy status Certified Neptune Partner Unitech.

ZOBACZ PRODUKTY

 Unitech

Advantech

Jeden z największych producentów komputerów przemysłowych, komputerów panelowych, monitorów i wyświetlaczy przemysłowych, komputerów na wózki widłowe czy interaktywnych terminali samoobsługowych w magazynach. Urządzenia firmy Advantech wykorzystywane są z powodzeniem: w produkcji, wyposażeniu pojazdów w pokładowe komputery przemysłowe, handlu detalicznym, stanowiskach samoobsługowych jak i również w służbie zdrowia.

ZOBACZ PRODUKTY

 Advantech

TSC Printronix Auto ID

Przodująca w dziedzinie drukarek etykiet firma z Tajwanu, posiadająca swoje oddziały na całym świecie (Niemcy, USA, Kanada, Meksyk, bliski wschód, Azja). Ponad 20-letnie doświadczenie i miliony sprzedanych drukarek termicznych wysokiej jakości klasują TSC w czołówce światowych producentów drukarek etykiet.

Mamy status TSC Power Partner GOLD.

ZOBACZ PRODUKTY

 TSC

Extreme Networks

Renomowany lider najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa, które dzięki swojej niezawodności doskonale nadają się do przedsiębiorstw produkcyjnych, uczelni, banków, telekomunikacji, urzędów i agencji rządowych na całym świecie. Oferuje sprzęt sieciowy, pozwalający na przewidywalne i bezpieczne dostarczanie aplikacji od centrum danych, po obszar dostępowy.

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Extreme Networks.

ZOBACZ PRODUKTY

 Extreme Networks

Citizen

Firma produkująca kompleksową gamę rozwiązań drukarskich i projektuje swoje maszyny, aby spełnić specyficzne potrzeby każdej aplikacji. Asortyment obejmuje wytrzymałe, odporne na zanieczyszczenia drukarki etykiet do środowisk przemysłowych oraz kompaktowe biurkowe i przenośne urządzenia POS do sprzedaży detalicznej. Obejmuje również szybkie, wydajne drukarki mobilne do niezawodnego drukowania na miejscu, wysokiej jakości drukarki fotograficzne, które spełniają potrzeby profesjonalnych fotografów oraz mechanizmy drukowania do budowy systemu. Stale rozwijając rodziny termicznych drukarek kodów kreskowych oraz linii produktów OEM, firma Citizen Systems Europe jest liderem technologii mechaniczno-elektronicznej.

ZOBACZ PRODUKTY

 Citizen

Getac

Innowacyjny dostawca wzmocnionych komputerów, notebooków i tabletów. Specjalizuje się dostarczaniu urządzeń przystosowanych do działania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Produkty wyposażone są w wzmocnione obudowy, solidne podzespoły, zbudowane są z wysokiej jakości materiałów oraz posiadają certyfikaty wojskowe.

ZOBACZ PRODUKTY

 Getac

Epson

Japoński producent drukarek, skanerów, projektorów i innych urządzeń oraz akcesoriów związanych głównie z drukowaniem i wyświetlaniem obrazów. Firma Seiko Epson Corporation została założona w 1942 roku, z kolei marka Epson funkcjonuje od 1975 roku, a obecna nazwa przedsiębiorstwa używana jest od 1985 roku.

Mamy status EPSON Colour Label + Partner Gold.

ZOBACZ PRODUKTY

 Epson

Global Technology Systems (GTS)

Projektuje i produkuje wysokowydajne akumulatory, ładowarki i technologie zarządzania energią dla urządzeń mobilnych, w tym radiotelefonów, komputerów mobilnych, skanerów kodów kreskowych i przenośnych drukarek.

ZOBACZ PRODUKTY

 Global Technology Systems (GTS)

Panasonic

Oferuje szeroką gamę najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, od światowej klasy sprzętu emisyjnego, interaktywnych wyświetlaczy i projektorów po zaawansowane zunifikowane systemy komunikacyjne oraz wytrzymałe notebooki i tablety. Panasonic z zaangażowaniem tworzy wyjątkowe i przystępne w obsłudze produkty i systemy biznesowe, z których każdy charakteryzuje się wielofunkcyjnością i zaawansowanym cechami.

ZOBACZ PRODUKTY

 Panasonic

SATO

Pionier oraz wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań w zakresie Automatycznej Identyfikacji i Zbierania Danych, zwiększających efektywność technologii kodów kreskowych i RFID. SATO produkuje innowacyjne i niezawodne systemy automatycznej identyfikacji oraz oferuje kompletne rozwiązania dla różnych branż dzięki integracji sprzętu, oprogramowania, dostaw materiałów eksploatacyjnych oraz usług serwisowych.

Mamy status Champion w NeXt Gen Partner Program SATO.

ZOBACZ PRODUKTY

 SATO

Elo

Portfolio produktów firmy obejmuje szeroki wybór interaktywnych wyświetlaczy dotykowych o przekątnej od 10 do 70 cali, komputerów z ekranem dotykowym typu all-in-one, ekranów dotykowych OEM oraz kontrolerów i monitorów dotykowych. Wykorzystywane są m.in. w automatach do gier, kioskach interaktywnych, systemach hotelarskich, terminalach w punktach sprzedaży, wyświetlaczach nawigacyjnych, interaktywnych wyświetlaczach detalicznych i aplikacjach transportowych.

ZOBACZ PRODUKTY

 Elo

   Pozostali partnerzy:

Acronis

Firma założona w Singapurze w 2003 r. i zarejestrowana w Szwajcarii w 2008 r.. Ma obecnie ponad 1400 pracowników w 18 krajach. Jego rozwiązaniom zaufało ponad 5 milionów konsumentów i 500 000 firm, w tym 100% firm z listy Fortune 1000. Produkty Acronis są dostępne za pośrednictwem 50 000 partnerów i usługodawców w ponad 150 krajach w ponad 30 językach. Ustanawia standardy w zakresie cyber ochrony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom do tworzenia kopii zapasowych, ochrony przed ransomware, disaster recovery, przechowywania oraz synchronizacji i udostępniania plików dla przedsiębiorstw.

ZOBACZ PRODUKTY

 Acronis

ADS-TEC

ADS-TEC Industrial IT GmbH jest spółką zależną należącą w całości do ADS-TEC Holding GmbH. Od 40 lat firma rozwija i produkuje komputery przemysłowe i systemy informatyczne dla sektorów automatyki, logistyki, medycyny, motoryzacji i inżynierii. Jej sprawdzone rozwiązania informatyczne, obejmujące zarówno komponenty sprzętowe, jak i programowe, zapewniają kompleksową gamę systemów do zastosowań przemysłowych. Jej oferta produktów obejmuje wszystko, od terminali po przemysłowe komputery panelowe, tablety i produkty niestandardowe. Integracja tych systemów z własną platformą usług IIoT, oprogramowaniem operacyjnym, zaporami ogniowymi i routerami zapewnia potężny zestaw narzędzi do sprostania wyzwaniom Przemysłu 4.0.

ZOBACZ PRODUKTY

 Aaeon

Aaeon

Wiodący producent komputerów przemysłowych. Ponad 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pozwala na proponowanie nowatorskich rozwiązań dla przemysłu, transportu, rozrywki i innych w oparciu o najnowsze technologie. Firma gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, potwierdzonych wieloma certyfikatami, oraz profesjonalne wsparcie techniczne i aplikacyjne.

ZOBACZ PRODUKTY

 Aaeon

Argox

Firma powstała w 1996 roku, natychmiast rozpoczęła prace badawczo-rozwojowe w zakresie drukarek kodów kreskowych i weszła na rynek. W styczniu 2012 r. Argox Information Co., Ltd. stała się spółką zależną firmy SATO Japan, której celem jest zdobycie pozycji jednej z najlepszych marek na świecie. Obecnie Argox sprzedaje swoje produkty w ponad 70 krajach.

ZOBACZ PRODUKTY

 Argox

Aruba Networks

Wiodący dostawca rozwiązań pozwalających na budowę sieci mobilnych, które łączą w sobie centralnie konfigurowalne sieci bezprzewodowe, wysoki poziom ochrony (opartej o kontrolę tożsamości )oraz zapewnienie komunikacji nawet w sytuacji, gdy klient WLAN przemieszcza się pomiędzy sieciami WLAN, LAN czy sieciami komórkowymi.

Mamy status Hewlett Packard Enterprise Business Partner.

ZOBACZ PRODUKTY

 Aruba Networks

Axicon

Światowy lider w dziedzinie weryfikacji kodów kreskowych, który produkuje własne weryfikatory od 1989 roku. Weryfikatory kodów kreskowych Axicon są używane na całym świecie i są w pełni zgodne z międzynarodowymi standardami ISO / IEC zarówno dla liniowych, jak i matrycowych kodów kreskowych. Weryfikatory te służą do pomiaru jakości drukowanych kodów kreskowych na wszystkich poziomach opakowań produktu.

ZOBACZ PRODUKTY

 Axicon

Bartec

Lider światowego rynku w ochronie przeciwwybuchowej. Od kilku lat znajduje się na czele najbardziej rozpoznawanych na rynku firm, które produkują urządzenia elektryczne oraz elektroniczne z certyfikatem ATEX / EX Zone. Produkty i rozwiązania BARTEC zapobiegają wybuchom wszędzie tam, gdzie mogą wystąpić niebezpieczne substancje, takie jak łatwopalne ciecze, gazy i pyły, a także zapewniają bezpieczeństwo ludzi i ochronę środowiska. Klientami są przede wszystkim firmy z branży naftowej i gazowej, a także firmy chemiczne, petrochemiczne i farmaceutyczne z całego świata.

ZOBACZ PRODUKTY

 Bartec

BioSys

Polski producent, który tworzy systemy do rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu i systemu zadaniowego zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Produkty firmy cechuje elastyczność i szeroki wachlarz modułów dodatkowych.

ZOBACZ PRODUKTY

 Bartec

Brodit

Firma została założona w 1983 roku i znajduje się w Karlsborg w Szwecji. To specjalista w platformach montażowych - opracowuje produkty do instalacji urządzeń komunikacyjnych w pojazdach. Zatrudnia 130 pracowników, jest liderem na rynku w Skandynawii i eksportuje do 30 krajów.

ZOBACZ PRODUKTY

 Brodit

Brother

Firma powstała w 1908 roku w Nagoi w Japonii. Od ponad 50 lat obecna jest też na rynku europejskim, a w Polsce od 2005 roku. Specjalizuje się w produkcji akcesoriów biurowych, głównie drukarek, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów.

Mamy status Brother Silver Business Partner.

ZOBACZ PRODUKTY

 Brother

CAB

Założony w 1975 roku największy europejski producent systemów do drukowania etykiet. Siedziba firmy znajduje się w Niemczech. Lider w branży w dziedzinie automatycznego i precyzyjnego etykietowania. W roku podatkowym 2019 firma osiągnęła 90 mln Euro obrotu grupy. Wszystkie elementy mechaniczne i plastikowe zastosowane w urządzeniach są produkowane w zakładzie Sömmerda w pobliżu Erfurtu.

ZOBACZ PRODUKTY

 CAB

Cambium Networks

Czołowy, globalny dostawca szerokopasmowych rozwiązań bezprzewodowych. Spółka Cambium Networks ma siedzibę niedaleko miasta Chicago, jej centrum badań i rozwoju znajduje się w Wielkiej Brytanii oraz w Indiach. Za pośrednictwem własnego, szerokiego porfolio niezawodnych, skalowalnych i bezpiecznych platform szerokopasmowych point-to-point (PTP), point-to-multipoint (PMP) oraz Wi-Fi spółka Cambium Networks umożliwia wybudowanie silnej i łatwej w utrzymaniu sieci komunikacyjnej. Spółka posiada obecnie ponad pięć milionów anten dostępu oraz radiowych anten szkieletowych (backhaul), które wykorzystywane są w ramach tysięcy wymagających sieci w ponad 150 krajach.

Jesteśmy w Cambium Networks ConnectedPartner Program.

 Cambium Networks

CipherLab

Firma założona w 1988 roku. To światowy lider w zakresie rozwiązań AIDC dla firm działających w wielu branżach. Dostarcza rozwiązania przedsiębiorstwom różnych rozmiarów. Klienci wybierają firmę CipherLab ze względu na rozbudowaną sieć wiarygodnych partnerów, wartości, wydajność i jakość.

ZOBACZ PRODUKTY

 CipherLab

Cisco

Pomaga wykorzystać szanse jutra, udowadniając, że niesamowite rzeczy mogą się zdarzyć, gdy połączysz niepołączone. Firma została założona w 1984 r. przez niewielką grupę informatyków z Uniwersytetu Stanforda. Dziś zatrudnia ponad 71 000 pracowników na całym świecie. Firma koncentruje się na rozwiązywaniu problemów biznesowych już od samego początku istnienia. Stawia na tworzenie długotrwałych partnerstw z klientami, współpracę w celu identyfikacji potrzeb klientów i dostarczanie rozwiązań, które napędzają ich sukces.

Jesteśmy autoryzowanym Cisco Partner.

ZOBACZ PRODUKTY

 Cisco

Confidex

Fińska firma założona w 2005 roku. To wiodący na świecie dostawca wysokowydajnych bezstykowych biletów elektronicznych, przemysłowych etykiet RFID i NFC oraz etykiet specjalistycznych, a także sygnalizatorów Bluetooth - kluczowych elementów umożliwiających tworzenie bezprzewodowych rozwiązań IoT o krótkim zasięgu, które sprawiają, że łańcuchy dostaw, transakcje i uwierzytelnianie towarów lub osób stają się bardziej wydajne i bezpieczne.

ZOBACZ PRODUKTY

 Custom

Custom

Firma założona w założona w Parmie przez Carlo Stradiego i Alberto Campaniniego w 1992 roku. Zajmuje się zaawansowanymi technologiami wyspecjalizowanymi dla handlu detalicznego, przedsiębiorstw i rynków wertykalnych. Zespół inżynierów, techników i programistów pracuje nad wynajdywaniem i projektowaniem sprzętu, oprogramowania i rozwiązań serwisowych, aby znaleźć unikalne rozwiązania, zapewniające innowacje, ulepszenia i elastyczność.

ZOBACZ PRODUKTY

 Custom

Entrust Datacard

Firma założona w 1968 roku w USA. Oferuje niezawodne i bezpieczne technologie. Rozwiązania firmy obejmują zarówno karty finansowe, paszporty i dowody osobiste, jak i uwierzytelniania, certyfikaty i bezpieczną komunikację.

ZOBACZ PRODUKTY

 Entrust Datacard

Evolis

Grupa Evolis została założona w 2000 roku i ma swoją siedzibę we Francji, gdzie znajduje się również jej jedyne centrum produkcyjne. To globalny dostawca rozwiązań identyfikacyjnych, który specjalizuje się w drukarkach kart i kartach plastikowych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Evolis i mamy tytuł Evolis Silver Reseller.

ZOBACZ PRODUKTY

 Evolis

Famoc

Polska firma, która powstała w 2006 roku. Famoc oferuje portfolio wiodących w branży rozwiązań dla rynku zarządzania urządzeniami mobilnymi, które umożliwiają firmom zdalne kontrolowanie, zarządzanie i zabezpieczanie ich różnorodnej infrastruktury mobilnej.

ZOBACZ PRODUKTY

 Famoc

Forcepoint

Przekształca cyberbezpieczeństwo, koncentrując się na tym, co najważniejsze: zrozumienie intencji ludzi podczas interakcji z kluczowymi danymi, gdziekolwiek się znajdują. Tworzy systemy umożliwiające firmom zapewnienie pracownikom nieograniczonego dostępu do poufnych danych, jednocześnie chroniąc własność intelektualną i upraszczając zgodność. Ma siedzibę w Austin w Teksasie i obsługuje ponad 20 000 organizacji na całym świecie.

ZOBACZ PRODUKTY

 Forcepoint

Gamber-Johnson

Wielokrotnie nagradzany producent mobilnych rozwiązań montażowych, które cieszą się zaufaniem ze względu na wytrzymałość, niezawodność i responsywność. To amerykańska firma, która zaczynała od produkcji mebli w 1954. Jej kluczem do sukcesu jest współpraca z głównymi producentami technologii, takimi jak Dell, Getac, Panasonic, Samsung i Zebra.

ZOBACZ PRODUKTY

 Gamber Johnson

GoDEX

Firma inżynieryjna założona w 1993 roku, specjalizująca się w projektowaniu i wytwarzaniu produktów do drukowania kodów kreskowych, które pod względem ceny i wysokiej wydajności są wiodące na rynku. GODEX siedzibę główną ma w Tajpej na Tajwanie, a biura w USA, Europie i Chinach, dzięki czemu jego produkty są dystrybuowane na całym świecie. GODEX osiągnął sukces i zdobył lojalną rzeszę tysięcy klientów, dostarczając produkty po bardzo przystępnych cenach, które są wyjątkowo dobrze zaprojektowane i wspierane przez sieć partnerską.

ZOBACZ PRODUKTY

 GoDEX

Group-IB

Jeden z wiodących dostawców rozwiązań w zakresie wykrywania i zapobiegania cyberatakom, identyfikowania oszustw internetowych, prowadzenia dochodzeń w sprawie przestępstw z wykorzystaniem zaawansowanych technologii oraz ochrony własności intelektualnej, z siedzibą w Singapurze. Firma ma 18-letnie doświadczenie w prowadzeniu dochodzeń w sprawie cyberprzestępstw na całym świecie - aktywnie współpracuje z międzynarodowymi partnerami, takimi jak INTERPOL i Europol, w walce z cyberprzestępczością i jest wiodącym w branży dostawcą rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego.

ZOBACZ PRODUKTY

 Labelmate

Havis

Amerykański firma założona w Filadelfii w 1928 roku. Dostarczała ciężki sprzęt samochodowy i elektryczny dla policji i sektora publicznego. Obecnie znana jest z rozwiązań montażowych głównie do urządzeń mobilnych m.in. stacji dokujących, podstawek, uchwytów, mocowań peryferyjnych, konsol i wielu innych.

ZOBACZ PRODUKTY

 Havis

HikVision

Międzynarodowy lider w dostawie produktów i rozwiązań monitoringu wizyjnego, którego główna siedziba znajduje się w Chinach. Oddziały firmy zlokalizowane są na całym świecie, a od 2014 roku również w Polsce. Portfolio produktów firmy obejmuje kamery Smart IP, kamery analogowe HD, kamery szybkoobrotowe, rejestratory NVR i DVR, oprogramowanie VMS, systemy kontroli dostępu, kodery i dekodery oraz inne. Produkty dostarczane są do wielu sektorów rynkowych jak: handel, bankowość i finanse, transport, edukacja oraz administracja.

ZOBACZ PRODUKTY

 Havis

iiyama

Czołowy producent monitorów działający na skalę międzynarodową. Główna siedziba firmy znajduje się w Tokio w Japonii. Firma istnieje od roku 1973 i produkuje monitory przeznaczone do zastosowań domowych, biurowych i profesjonalnych. Od marca 2000r. istnieje iiyama Polska Sp. z o.o.

ZOBACZ PRODUKTY

 iiyama

i.safe MOBILE GmbH

Niemiecka firma założona we wrześniu 2011 roku. Specjalizuje się w zakresie przeciwwybuchowych i niezwykle odpornych mobilnych urządzeń komunikacyjnych. Produkuje telefony komórkowe, smartfony, tablety i różne dodatkowe urządzenia, które posiadają certyfikaty ATEX i IECEx, a także indywidualne dopuszczenia dla poszczególnych krajów do stref chronionych przed wybuchem 1/21 i 2/22. Ponadto w portfolio produktów firmy znajdują się także mobilne urządzenia przeznaczone do obszaru niezagrożonego wybuchem, takie jak zastosowania przemysłowe i górnictwo.

ZOBACZ PRODUKTY

 Urovo

Ivanti

Firma powstała w styczniu 2017 roku z połączenia LANDESK i HEAT Software. Wcześniej LANDESK nabył takie firmy jak Wavelink, Shavlik i AppSense. HEAT został stworzony przez połączenie FrontRange i Lumension. Odkąd powstało Ivanti, dołączyła do niej również firma RES. Firma świadczy usługi IT, dostarcza rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw i bezpieczeństwa danych. Główna siedziba znajduje się w USA, ale firma ma 36 biur w 23 krajach m.in. w Warszawie, Londynie, Frankfurcie, Paryżu, Sydney, Szanghaju i Singapurze.

ZOBACZ PRODUKTY

 Ivanti

Labelmate

Wiodący na świecie producent podajników, dyspenserów, nawijaków i obcinaków etykiet. Każdy produkt zbudowany jest zgodnie z surowymi standardami jakości przemysłowej. Ich jakość znajduje odzwierciedlenie w programie gwarancyjnym obejmującym 3 lub 5 lat.

ZOBACZ PRODUKTY

 Labelmate

Loftware NiceLabel

Firma założona w 1993 r.. Wiodący światowy producent oprogramowania do projektowania etykiet i systemów zarządzania etykietami, które pomagają firmom każdej wielkości poprawić jakość, szybkość i efektywność etykietowania przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. W 2021 roku NiceLabel połączył się z Loftware, dzięki czemu stały się największą na świecie firmą zajmującą się oprogramowaniem do tworzenia etykiet.

Jesteśmy NiceLabel Reseller

ZOBACZ PRODUKTY

 NiceLabel

M3 Mobile

Firma założona w 2000 roku w Korei. Od momentu powstania, M3 MOBILE wprowadza innowacje na rynku automatycznej identyfikacji i gromadzenia danych (AIDC). W 2000 roku po raz pierwszy w Korei wprowadzili przemysłowy komputer mobilny łączący technologię komunikacji bezprzewodowej i technologię rozpoznawania kodów kreskowych. W 2004 roku uruchomili najmniejszy na świecie terminal przemysłowy. Dostarczają najszybsze i najbardziej niezawodne produkty do ponad 3000 klientów, 600 partnerów w 120 krajach, skumulowany ranking użytkowników jest pierwszym w Korei. M3 MOBILE bezpośrednio wykonuje wszystkie procesy od projektowania, rozwoju, produkcji i konserwacji.

ZOBACZ PRODUKTY

 M3 Mobile

Newland

Firma założona w 2009 roku w Holandii. Po piętnastu latach intensywnego rozwoju, firma stała się jednym z top 500 wiodących producentów High-Tech i jednym spośród 100 najlepszych przedsiębiorstw rynku software w Chinach. Newland specjalizuje się w wynajdywaniu i implementacji, produkcji i zarządzaniu produktami do optycznego odczytu danych.

ZOBACZ PRODUKTY

 Newland

Nordic ID

Producent przenośnych terminali bezprzewodowych. Siedziba firmy mieści się w Salo w Finlandii. Od ponad 30 lat jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań do śledzenia i śledzenia przesyłek, obsługując klientów na całym świecie. Firma stawia na niezawodność produktów dla Klientów w rzeczywistych warunkach oraz ich "odporność na przyszłość", aby sprostały zmieniającym się wymaganiom użytkowników.

ZOBACZ PRODUKTY

 Nordic ID

Novexx Solutions GmbH

Niemiecka firma z ponad 55-letnim doświadczeniem i know-how w branży identyfikacji. Ma swoje korzenie w dziale „Industrial Labeling Solutions” firmy Avery Dennison. Zautomatyzowane systemy identyfikacji NOVEXX Solutions są przeznaczone dla wszystkich firm na całym świecie, które chcą zoptymalizować swoje procesy znakowania i etykietowania.

ZOBACZ PRODUKTY

 Urovo

Omron

Firma, na której czele stoi Yoshihito Yamada, została założona w 1993 roku i obecnie zatrudnia ponad 36 000 pracowników. Produkuje i sprzedaje wiodące na rynku produkty do wykrywania i sterowania w 117 krajach na całym świecie, osiągając obroty w wysokości przeszło 6 miliardów euro. Są to m.in. urządzenia sterujące, podzespoły elektroniczne, elektronika motoryzacyjna, systemy infrastruktury społecznej oraz rozwiązania z zakresu opieki zdrowotnej.

ZOBACZ PRODUKTY

 Urovo

Parceltools (CubeTape)

Firma założona w 1991 roku, która jest wiodącym producentem i dostawcą przenośnych urządzeń do obliczania wagi i wymiarowania dla światowych branż transportowych, pocztowych i logistycznych. Ich urządzenia Cubetape wraz z drukarkami, skanerami i wagami są przyjaznymi dla użytkownika i ekonomicznymi narzędziami do uzyskiwania kontroli nad kluczowymi danymi dotyczącymi przesyłek.     

ZOBACZ PRODUKTY

 SonicWall
 

Point Mobile

Firma została założona w 2006 roku i jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów urządzeń przenośnych dla przedsiębiorstw na świecie. Do 2012 roku, tworzyła urządzenia dla różnych znanych firm i dużych graczy w branży mobilności. W 2013 roku wprowadziła własną markę, oferując pełną gamę przenośnych komputerów mobilnych, wytrzymałych smartfonów, zintegrowanych mobilnych urządzeń płatniczych LTE / Android, terminali medycznych, czytników RFID i przenośnych skanerów Bluetooth. To największy producent OEM i ODM.

ZOBACZ PRODUKTY

 Point Mobile

Printronix

Firma, która od ponad 40 lat zaspokaja globalne potrzeby klientów w zakresie drukowania przemysłowego. Jedna z najbardziej zaufanych marek w branży back office i drukowaniu w łańcuchu dostaw. Marka znana w branży motoryzacyjnej, handlu detalicznego, żywności i napojów, instytucji rządowych i użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstwach transportowych i logistycznych na całym świecie.

Mamy status Printronix Gold Partner.

ZOBACZ PRODUKTY

 Printronix

Proglove

Niemiecka firma inżynieryjna założona w 2014 roku. Podchodzi do innowacji z myślą o człowieku, kształtując przyszłość inteligentnych urządzeń typu wearable dla przemysłu.

Mamy status Proglove Partner Gold.

ZOBACZ PRODUKTY

 Proglove

RAM Mounts

Firma powstała w 1995 roku. Jest wiodącym producentem wytrzymałych i wszechstronnych rozwiązań montażowych do prawie wszystkich aplikacji i urządzeń. W swojej ofercie posiada ok. 5,5 tyś uchwytów montażowych dedykowanych do wielu urządzeń tj. telefonów, tabletów, laptopów, kamer, nawigacji, skanerów, drukarek, oraz sprzęt wędkarski. Profesjonalne rozwiązania pozwalają na montaż tych urządzeń pod dowolnym kątem w wszelkiego rodzaju środkach transportu (samochody osobowe i ciężarowe, wózki widłowe, samoloty, motocykle, rowery, łódki, kajaki, motorówki).

ZOBACZ PRODUKTY

 RAM Mounts

REA

Firma powstała w 1982 roku. Siedziba centrali znajduje się w Mühltal na terenie Niemiec, gdzie odbywa się projektowanie, produkcja i montaż, a także serwis i dystrybucja. Grupę REA tworzą 4 marki: Rea Jet (przemysłowe systemy znakowania do bezdotykowego opisywania, kodowania i znakowania najróżniejszych produktów i powierzchni), Rea Label (rozwiązania etykietujące dla automatyzacji i logistyki), Rea Verifier (weryfikatory i systemy weryfikacyjne) oraz Rea Card (bezgotówkowe systemy płatnicze).

ZOBACZ PRODUKTY

 REA

Sente

Polska firma powstała w 2000 roku. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, natomiast posiada oddziały w Poznaniu, Rzeszowie i Starachowicach. Projektują zaawansowane systemy IT: ERP, WMS, CRM, wspierające rozwój oraz wzrost efektywności w firmach.

 Sente

Seagull Scientific

Producent oprogramowania BarTender®, które przekształca informacje w etykiety, kody kreskowe, znaczniki RFID i dokumenty, które napędzają biznes. Firma Seagull Scientific rozpoczęła działalność w 1985 roku jako producent i dystrybutor sprzętu do odczytu kodów kreskowych. Pierwsze oprogramowanie na DOS zostało wprowadzone w 1987 roku jako uzupełnienie produktów.

Mamy status BarTender Preferred Business Partner.

ZOBACZ PRODUKTY

 Seagull Scientific

SICK

Firma globalna założona w 1946 roku, która posiada ponad 50 spółek zależnych i udział w spółkach joint-venture, a także liczne przedstawicielstwa na całym świecie. W roku 2018 firma SICK zatrudniała około 10 000 pracowników na całym świecie, generując przy tym obroty na poziomie 1,6 mld euro. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK dzięki swym inteligentnym czujnikom i rozwiązaniom aplikacyjnym tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.

ZOBACZ PRODUKTY

 SICK

SonicWall

Amerykańska firma dostarczająca rozwiązania i urządzenia z zakresu bezpieczeństwa Internetu tj. sprzętowe zapory, urządzenia UTM (zintegrowane zarządzanie bezpieczeństwem), koncentratory VPN, urządzenia kopii zapasowych, filtry antyspamowe i kontrolery treści. Spółka SonicWall została założona w 1991 w Kalifornii, pierwotnie jako Sonic Systems, rozwijający sieciowe komponenty dla produktów Apple Macintosh.

ZOBACZ PRODUKTY

 SonicWall

SOTI

Sprawdzony lider w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu oraz Internetu Rzeczy. Działa w zakresie zabezpieczania, zarządzania i wspierania operacji mobilnych. Jasna wizja, koncentracja oraz zaangażowanie w badania i rozwój sprawiły, że jest liderem rynku w dostarczaniu ekscytujących, nowych rozwiązań w zakresie mobilności biznesowej.

ZOBACZ PRODUKTY

 SOTI

Sunmi

Firma Shanghai Sunmi Technology Co., Ltd powstała w 2013 roku w Chinach. Zapewnia pełną gamę inteligentnych rozwiązań sprzętowych opartych na systemie operacyjnym Android do zastosowań komercyjnych. Urządzenia mobilne SUNMI, mające zastosowanie w handlu detalicznym, restauracji, firmach logistycznych i produkcyjnych, pomogły właścicielom firm przyspieszyć ich cyfrową transformację w operacjach sklepowych. Przedsiębiorstwo znajduje się w łańcuchu ekologicznym Xiaomi.

ZOBACZ PRODUKTY

 Sunmi

Toshiba

Toshiba TEC Corporation to firma działająca globalnie w różnych sektorach wysokich technologii przemysłowych. To wiodący dostawca technologii informatycznych, działający w wielu branżach - począwszy od usług detalicznych, edukacyjnych i biznesowych aż po usługi hotelarskie i produkcję. Centrala znajduje się w Japonii, natomiast na całym świecie firma ma rozlokowanych 80 spółek zależnych jako przedstawicielstwa. Toshiba Tec Corporation pomaga organizacjom zmienić sposób tworzenia, nagrywania, udostępniania, zarządzania i wyświetlania informacji biznesowych.

ZOBACZ PRODUKTY

 Urovo

Ubiquiti

Amerykańska firma technologiczna założona w 2003 roku. Produkuje i sprzedaje pod wieloma markami produkty do bezprzewodowej transmisji danych oraz produkty przewodowe dla przedsiębiorstw i domów. Linie produktów obejmują UniFi, AmpliFi, EdgeMax, UISP, AirMax, AirFiber, GigaBeam i UFiber.

ZOBACZ PRODUKTY

 Ubiquiti

Urovo

Firma założona w styczniu 2006 roku. Jest jednym z wiodących producentów komputerów mobilnych (PDA) i terminali płatniczych. Przy średniej rocznej stopie wzrostu wynoszącej 50% Urovo jest obecnie spółką publiczną notowaną na giełdzie w Shenzhen. Firma współpracuje ściśle z partnerami/klientami z ponad 50 krajów na świecie. Jej produkty i rozwiązania są szeroko stosowane w branżach takich jak logistyka, magazynowanie, finanse, produkcja, handel detaliczny, handel elektroniczny, dystrybucja hurtowa, opieka zdrowotna, hotelarstwo i inne.

ZOBACZ PRODUKTY                    

 Urovo

Champtek

Firma CHAMPTEK jest wiodącym dostawcą i producentem rozwiązań AIDC (automatycznej identyfikacji i przechwytywania danych) oferującym szeroką gamę produktów, takie jak kioski do skanowania multimedialnego, rozwiązania Auto-ID, NFC i RFID. Poza partnerami dystrybucyjnymi w ponad 30 krajach, Champtek utworzył również biura sprzedaży i punkty serwisowe na Tajwanie, w Europie, USA i Chinach i stawia na ciągły rozwój. Oprócz dużego sukcesu marketingowego marki, Champtek przejął w 2007 roku firmę Scantech ID, piątego z holenderskich największych producentów skanerów dookólnych. Innowacyjne produkty firmy Champtek znalazły szerokie zastosowanie głównie w handlu detalicznym, transporcie, logistyce, produkcji, edukacji, rządzie i branży opieki medycznej.

ZOBACZ PRODUKTY                    

 Champtek
Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts