Oryginalne materiały eksploatacyjne od firmy Zebra Technologies

Na rynku dostępnych jest wiele materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych do druku etykiet. Jednak, aby nasz wydruk był jak najlepszy warto wybrać materiały najlepszej jakości. 

Wiodącym producentem drukarek etykiet jest bez wątpienia firma Zebra Technologies, dlatego w jego ofercie nie mogło zabraknąć oczywiście materiałów eksploatacyjnych dopasowanych idealnie do ich urządzeń i wręcz zwiększających ich możliwości.

Oferujemy różnego rodzaju oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Zebra: etykiety, taśmy barwiące, karty. Wyprodukowane są one z najwyższej jakości materiałów. 

Etykiety, kartoniki i przywieszki

Nie wszystkie etykiety są takie same. Istnieją tysiące różnych materiałów na etykiety i przywieszki, z których każdy ma różne właściwości wpływające na wytrzymałość i wydajność drukarki. Aby zapewnić etykiety, które będą spełniać wszystkie potrzeby, eksperci ds. materiałów z firmy Zebra wstępnie przetestowali, wybrali i wydali certyfikaty dla najlepszych materiałów na etykiety i przywieszki. Dzięki nim można zagwarantować wytrzymałe wydruki i minimalne zużycie drukarki, jednocześnie uwzględniając dostępny budżet i dane zastosowanie.

Zebra Technologies proponuje szeroki wybór etykiet i przywieszek, Od materiałów syntetycznych po produkty papierowe, od niestandardowych rozwiązań po rozwiązania spełniające wymagania w zakresie zgodności, od produktów do powierzchni trudnych w etykietowaniu po etykiety łatwe do usunięcia, od etykiet umożliwiających stwierdzenie prób modyfikacji po etykiety odporne na rozrywanie – proponowane jest ponad 90 opcji materiałowych, które spełnią wszystkie unikatowe potrzeby.

Etykiety RFID

Skuteczne rozwiązanie RFID wymaga zastosowania etykiety termicznej i chipu o wysokiej wydajności. Zebra to zaufany ekspert w dziedzinie RFID. Oferuje kompleksowe rozwiązania RFID — w tym wstępnie przetestowane etykiety RFID wykonane z odpowiednich materiałów i substancji klejących z najskuteczniejszymi układami i chipami, dostosowane do wszystkich zastosowań. 

Zebra oferuje uniwersalne, zaawansowane i specjalistyczne rozwiązania etykiet RFID, uniwersalne i zaawansowane chipy, a dzięki najnowocześniejszym prasom i urządzeniom może tworzyć niestandardowe rozwiązania etykiet RFID, które spełniają konkretne wymagania (dowolne rozmiary i konfiguracje etykiet).

Taśmy termotransferowe

Zebra posiada w swojej ofercie wysokiej jakości taśmy barwiące:

1. żywiczne taśmy termotransferowe, które są idealne do stosowania:

 • Ze wszystkimi materiałami syntetycznymi oraz niektórymi powlekanymi etykietami i znacznikami
 • W środowiskach, w których występuje wysokie ryzyko kontaktu z substancjami chemicznymi
 • Gdy zastosowania wymagają wysokiej odporności na bardzo wysokie temperatury oraz trudne warunki zewnętrzne

2. woskowo-żywiczne taśmy termotransferowe, które są idealne do stosowania:

 • Z papierem powlekanym oraz matowymi materiałami syntetycznymi
 • W środowiskach, w których występuje średnie lub wysokie ryzyko kontaktu z substancjami chemicznymi i/lub ścierania

3. woskowe taśmy termotransferowe, które są idealne do stosowania:

 • Z materiałami papierowymi
 • W sytuacjach wymagających dużej szybkości druku (do 12 ips)
 • W środowiskach, w których nie ma ryzyka kontaktu z substancjami chemicznymi i/lub ścierania


Karty plastikowe

Dostępne są również karty plastikowe białe i kolorowe przeznaczone dla drukarek kart. Karty PVC i kompozytowe PVC firmy Zebra zapewniają najwyższej jakości druk i gwarantują zgodność z normami ISO. Zapewniają:

 • wysoką wydajność i ostrość druku bogatej gamy kolorów i wyraźnych kodów kreskowych, 
 • redukcję uszkodzeń drukarek kart spowodowanych codziennym użyciem, co przekłada się na niższy koszt eksploatacji,
 • zwiększające bezpieczeństwo zaawansowane opcje kontroli dostępu, takie jak wbudowane hologramy, paski magnetyczne, chipy RFID czy indywidualnie zaprojektowane karty.

Dodatkowo dostępne są laminaty i powłoki do kart, taśmy do drukarek kart oraz materialy czyszczące do drukarek kart..

Opaski na rękę

 W ofercie Zebry znajdują się także opaski na rękę / bransoletki. Zostały stworzone głównie z myślą o ochronie zdrowia i imprezach masowych.

Oferta bransoletek szpitalnych i opasek identyfikacyjnych dla pacjentów firmy Zebra obejmuje szeroką gamę najbardziej trwałych i łatwych w użyciu opasek do bezpośredniego druku laserowego i termicznego. Z kolei opaski na rękę dla uczestników imprez są zarówno wodoodporne, jak i jednorazowe. Doskonale sprawdzają się na koncertach, w parkach rozrywki, parkach wodnych, kurortach i statkach wycieczkowych.

Opaski na rękę RFID UHF pozwalają w pełni wykorzystać technologię RFID, aby lepiej zarządzać organizacją imprez oraz zapewnić właściwą identyfikację pacjentów.

Papier paragonowy

Papier paragonowy firmy Zebra jest testowany w celu zapewnienia najwyższej jakości druku, bowiem drukowane paragony i dokumenty muszą być trwałe i muszą wyglądać profesjonalnie. Produkty te zostały dokładnie przetestowane, dobrane i certyfikowane, aby zapewniać najwyższą wydajność, trwałość i żywotność w przystępnej cenie. Dzięki temu paragony i dokumenty nie tylko nie nadwyrężają budżetu, ale też pozostają czytelne przez cały cykl życia produktu.

Oferowany jest szeroki wybór grubości, powłok i rozmiarów papieru paragonowego.

 

Film na naszym kanale YouTube o 4 najczęstszych problemach, z jakimi spotykają się Klienci przy wydruku etykiet >>TUTAJ

 


Z przyjemnością doradzimy dobór odpowiednich produktów, tak aby zapewnić Państwu najlepszą jakość druku. 

Biuro Obsługi Klienta:

mail: bok@kreski.pl
telefon: +48 (22) 666 22 41

Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts