Niezawodne drukarki przemysłowe PX45 i PX65 firmy Honeywell

Polecamy Państwa uwadze wyjątkowe przemysłowe drukarki etykiet firmy Honeywell - PX45 i PX65. Swoją premierę miały niedawno, ale obecnie ich dostępność jest już bardzo dobra.

To wytrzymałe, całkowicie metalowe drukarki zapewniające niezwykłą wydajność i zawierające funkcje, które skracają przestoje i minimalizują koszty konserwacji.

Warto również podkreślić, że to kontynuacja sprawdzonej linii drukarek przemysłowych Intermec PXie, które znane były ze swojej kompaktowej budowy. PX45/PX65 zachowały nieduże rozmiary (wysokość 238 mm) przy tak dużej mocy. Dzięki temu mogą zostać zastosowane w wielu niestandardowych aplikacjach np. w branży spożywczej.

Ponadto są elastyczne i programowalne, co pozwala użytkownikom na optymalizację operacji drukowania, usprawnienie wdrożenia i uzyskanie szybkiego zwrotu z inwestycji.

PX45 to model 4-calowy, który został stworzony z myślą o wymagających zadaniach. Imponuje wysoką prędkością wydruku oraz maksymalną rozdzielczością do 406 dpi. 
Z kolei 6-calowa PX65 zapewnia niesamowitą wydajność druku w rozdzielczości 203 lub 300 dpi.

Honeywell wyposażył oba modele w intuicyjne wyświetlacze dotykowe LCD oraz technologię magnetyczną QuickMount dla szybkiej i łatwej wymiany głowic.

Obie drukarki są dostarczane z łączem Ethernet 10/100/1000 Mb/s i szybkimi portami USB, co zapewnia długoterminową skalowalność w przedsiębiorstwie. Dostępne są różne opcje interfejsów.

PX45 i PX65 to inteligentne drukarki, którą mogą wyeliminować komputer PC i bezpośrednio sterować innymi urządzeniami (takimi jak skanery, wagi i aplikatory), zwiększając wydajność oraz zmniejszając koszty i złożoność infrastruktury.

Więcej informacji o PX45 >>TUTAJ

Więcej informacji o PX65 >>TUTAJ


Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Honeywell PX45/PX65 lub innych oferowanych przez nas drukarek, zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts