Uchwyt skanujący RFID Zebra RFD40

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Standardowy uchwyt skanujący Zebra RFD40 RFID UHF pozwala osiągnąć nowy poziom wydajności..

Przyspiesza inwentaryzacje dzięki najlepszej w branży szybkości odczytu, która pozwala zarejestrować ponad 1100 znaczników na sekundę, zoptymalizowanemu zasięgowi odczytu i większej pojemności baterii, zwiększając jednocześnie możliwości personelu w sektorze handlu detalicznego, turystyki i gastronomii oraz ochrony zdrowia.

Nowoczesny uchwyt skanujący RAIN RFID zwiększa dostępność nowych komputerów mobilnych. Można go połączyć z obecnymi i przyszłymi komputerami mobilnymi marki Zebra bezpośrednio za pomocą adapterów eConnex™ lub innych akcesoriów USB. Nowy trzyfunkcyjny programowany spust pozwala użytkownikom szybko wykonać czynności niezbędne do sprawnej realizacji powierzonych im zadań.

Dzięki łatwym w wymianie, niewymagającym użycia narzędzi adapterom i nasadkom do stacji dokujących, przedsiębiorstwa mogą wdrażać nowe komputery mobilne w miarę ich pojawiania się na rynku, bez konieczności odsyłania ich do centralnego punktu serwisowego w celu zmiany gniazd ładujących. Dzięki elastycznym nasadkom do stacji dokującej komputery mobilne i uchwyty skanujące marki Zebra można ładować razem lub osobno.

To zaawansowane urządzenie RFID będzie przez długie lata spełniać potrzeby firmy w zakresie rejestracji danych i wykorzystania technologii RFID. Standardowy uchwyt skanujący RFD40 RFID UHF firmy Zebra pozwala osiągnąć elastyczność i łączność niezbędną do tego, aby zwiększyć wydajność firmy i szybko dostosować się do nowo powstających technologii.

Uchwyt pasuje do terminali TC21/26 oraz EC50/55 firmy Zebra.

Dostępne są także uchwyty w wersji RFD40 Premium/Premium Plus, które pozwalają połączyć się z obecnymi i przyszłymi komputerami mobilnymi Zebra bezpośrednio za pomocą adapterów eConnex™ lub bezprzewodowo dzięki obsłudze Bluetooth® 5.3. Zintegrowana łączność Wi-Fi 6 w modelach RFD40 Premium i Premium Plus Sleds umożliwia łatwe zarządzanie urządzeniami w trybie over-the-air (OTA).

Zintegrowany imager SE4100, dostępny tylko w modelu RFD40 Premium Plus Sled, zapewnia funkcje skanowania 1D i 2D najtrudniejszych kodów kreskowych - w tym kodów słabo wydrukowanych, uszkodzonych, brudnych, pomarszczonych, o niskim kontraście, błyszczących i elektronicznych - na słabo oświetlonych wyświetlaczach telefonów komórkowych.

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
15.1 cm H x 8.4 cm W x 16.65 cm L
Waga
541 g z baterią
Silnik RFID
Zebra Proprietary Radio Technology
Szybkość skanowania
1300+ tags/sec
Zasięg odczytu
6+ m
Zakres częstotliwości
865-868MHz; 0 — 30 dBm (EIRP)
Wytrzymałość
wielokrotne upadki na beton z 1.8 m
Temperatura pracy
-10°C do 50°C
Klasa szczelności
IP54
Copyright © 2022 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts