Zmodernizowane terminale przenośne TC21/TC26 firmy Zebra Technologies

TC21/26 to popularne terminale z oferty firmy Zebra Technologies. Dlatego z przyjemnością spieszymy z informacją, że modele te zostały odświeżone i są teraz dostępne z mocniejszym procesorem oraz wzmocnioną obudową.

Dzięki nowym podzespołom te wytrzymałe i przystępne cenowo komputery mobilne klasy biznesowej, otrzymały jeszcze więcej mocy dla niezawodnego działania nawet najbardziej wymagających aplikacji.

Zapewniają to nowe, mocniejsze procesory Qualcomm Snapdragon 660 o taktowaniu 2.2 GHz. Oczywiście terminale wyposażone w procesor 1.8 GHz nadal pozostają w ofercie producenta.

Dodatkowo Zebra stworzyła nową, wytrzymalszą obudowę dla komputerów TC21/TC26. Zmiany dotyczą górnej oraz dolnej części obudowy, które połączone są zintegrowanym paskiem na nadgarstek. Co więcej nowa obudowa zwiększyła ochronę przed upadkami z wysokości 1,2 na 1,5 m w całym zakresie temperatur roboczych.

Więcej informacji o TC21/TC26 >> TUTAJ


Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat zmodernizowanych TC21/TC26 lub innych oferowanych przez nas terminali, zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts