10-calowy komputer pokładowy Zebra VC8300

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

10-calowy komputer Zebra VC8300 to duży ekran, najnowsza platforma mobilna zapewniająca gotowość na przyszłość oraz funkcje, które sprawią, że migracja do Androida przebiegnie sprawnie i szybko.

Model VC8300 z ekranem 10” to specjalnie zaprojektowane, efektywne kosztowo urządzenie w odpowiedniej cenie, które łączy najnowocześniejszą platformę Android firmy Zebra z dużym ekranem modelu Zebra Vc80x i zainstalowanymi fabrycznie narzędziami Zebra Mobility DNA z uruchomioną licencją, które ułatwiają migrację aplikacji do systemu Android. Dzięki temu gwarantowane jest płynne i szybkie przejście na system Android, które nie zakłóca procesów roboczych — ani nie wpływa na wydajność pracowników. 

Dziesięciocalowy ekran oferuje dużo miejsca na wyświetlanie informacji i obsługę interaktywnych aplikacji. Pojemnościowy ekran dotykowy zapewnia wysoką wygodę obsługi. Funkcja obsługi wielodotykowej umożliwia korzystanie ze znanych gestów, upraszczając interakcję z aplikacjami. Dzięki zwiększonemu kontrastowi i przejrzystości ekranu plansze aplikacji są wyraźniejsze i łatwiejsze do odczytania. Do wprowadzania danych pracownicy mogą używać palca lub palca w rękawiczce.

Liczne opcje montażu, w tym standardowy uchwyt RAM do łatwej instalacji w dowolnym miejscu pojazdu, umożliwiają szybką i niedrogą wymianę starszych urządzeń. Uchwyt pozwalający na szybki demontaż urządzenia w ciągu 10 sekund ułatwia zaś przenoszenie go do innego pojazdu podczas konserwacji pojazdu lub naprawy urządzenia.

10-calowy VC8300 zapewnia możliwość korzystania z większości akcesoriów do Vc80x i innych, które firma już posiada, co pozwala maksymalnie wykorzystać bieżące inwestycje w akcesoria i zminimalizować koszty aktualizacji.

Komputer pokładowy VC8300 10” nadaje się do pracy w najtrudniejszych środowiskach — cechuje go pyło- i wodoszczelność na poziomie IP66, uszczelnione łącza, płaski i gładki przód, który na którym nie będzie gromadzić się kurz ani woda, oraz odporność na skrajne temperatury, wstrząsy i wibracje.

Moduły radiowe Wi-Fi Fusion firmy Zebra nie mają sobie równych. Wyposażone są w funkcje, które zapewniają najwyższą wydajność w poruszających się pojazdach magazynowych — oraz stałą łączność, która umożliwia maksymalną wydajność pracowników. Przełączane za pomocą oprogramowania anteny wewnętrzne lub zewnętrzne umożliwiają dopasowanie zasięgu sieci Wi-Fi do konkretnego otoczenia. Technologia MU-MIMO (2×2 Multiple-User Multiple Input Multiple Output) zwiększa przepustowość, szybkość i zasięg sieci Wi-Fi, umożliwiając szybsze dostarczanie usług do większej liczby użytkowników na większym obszarze — a wszystko to przy wykorzystaniu istniejącej infrastruktury Wi-Fi.

Dostępny jest również 8-calowy komputer pokładowy Zebra VC8300 >> TUTAJ

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wyświetlacz
10" kolorowy wyświetlacz XGA 10,4” (1024 × 768), 400 nitów
Procesor
Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,2 GHz
System operacyjny
Android 11 z możliwością aktualizacji do wersji Android 14
Pamięć
RAM 4 GB / Flash 32 GB (typu pSLC)
Wymiary
276 (szer.) × 238 (wys.) × 90 mm (gł.)
Waga
3,7 kg
Temperatura pracy
-30°C do 50°C
Klasa szczelności
IP66
Standard sieciowy
IEEE 802.11a/b/g/n/ac/k/r/d/h/i/v/w
Bluetooth
Klasa 2, Bluetooth 5.0, niskoenergetyczne łącze Bluetooth (Bluetooth Low Energy, BLE)
Panel dotykowy
Wersja standardowa: pojemnościowy wielodotykowy panel dotykowy, szkło Corning Gorilla ze szczeliną powietrzną; Wersja do zastosowań w mroźniach: rezystancyjny ekran dotykowy z pasywnym rysikiem lub obsługą palcem, zintegrowany grzejnik ekranu dotykowego odparowuje zewnętrzną kondensację
Inne
Podgrzewany zasilacz awaryjny (UPS); minimalny czas pracy 30 minut w pełnym zakresie temperatur roboczych
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts