Tablet Zebra ET40/ET45

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Zebra ET40 i ET45 to atrakcyjne cenowo 8- i 10- calowe tablety klasy korporacyjnej stworzone z myślą o eksploatacji w firmie, wyposażone we wszystko, czego trzeba, zaraz po wyjęciu z opakowania.

Dostępne są modele:

  • w zależności od rozmiaru: 8- lub 10-calowe,
  • w zależności od łączności: ET40 (Wi-Fi only) i ET45 (Wi-Fi/cellular).

Pozwalają  uzyskać wysoki zwrot z inwestycji. ET40/ET45 zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o trwałości i pracy w firmie. Można je upuścić, używać w temperaturach poniżej zera, oblać wodą, a one wciąż będą działać. W przeciwieństwie do producentów tabletów konsumenckich firma Zebra gwarantuje, że dokładnie to samo urządzenie będzie dostępne przez trzy lata, co eliminuje wdrożenia składające się z modeli mieszanych, których obsługa techniczna jest bardziej czasochłonna i kosztowna. A jeśli chodzi o serwis i pomoc techniczną, oferowane przez firmę Zebra opcjonalne usługi wsparcia OneCare Essential i Select zapewniają wszystkie opcje potrzebne do zapewnienia Twojej firmie obsługi na odpowiednim dla niej poziomie. Ponieważ usługi pomocy technicznej są dostępne przez pełne sześć lat od daty sprzedaży, można liczyć na wsparcie w każdym dniu użytkowania urządzeń.

Umożliwiają one dobranie wariantu z ekranem o rozmiarze najodpowiedniejszym do danego zadania - 8-calowego, który łatwo przenosić, lub 10-calowego, który ułatwia przeglądanie aplikacji wymagających wyświetlania dużej ilości informacji.

Najnowsza i najszybsza łączność bezprzewodowa - w tym Wi-Fi 6 i 5G - zwiększy produktywność i poprawi wrażenia użytkowników. Dodatkowa bateria, możliwa do wymiany podczas pracy urządzenia, zapewni zasilanie na kilka zmian. Baterie PowerPrecision firmy Zebra dostarczają statystyki potrzebne do wykrywania i wymiany starzejących się baterii, których nie można już naładować do pełna, co pomaga dbać o to, aby każda bateria we flocie firmy była w dobrym stanie technicznym.

Dzięki obsłudze płatności za pomocą tych tabletów można pobierać płatności w dowolnym miejscu i czasie - stworzyć mobilny terminal kasowy z innowacyjnymi rozwiązaniami płatniczymi, takimi jak płacenie poprzez dotknięcie dzięki łączności NFC, lub hybrydowy terminal kasowy na żądanie w dowolnym miejscu w sklepie przy użyciu modułu POS i uchwytu do trybu prezentacyjnego.

Kompletna rodzina akcesoriów pozwala dostosować tablet do każdego zadania - zwiększyć trwałość i łatwość przenoszenia dzięki akcesoriom ochronnym i do noszenia, stworzyć punkt do odprawy i nie tylko za pomocą uchwytu do trybu prezentacyjnego (tworzenie kiosków POS lub punktów sprzedaży), stworzyć kompletną stację roboczą na żądanie dzięki stacji Workstation, montować dowolnie dzięki adapterom VESA, uprościć zarządzanie zapleczem dzięki wielogniazdowym stacjom ładującym itd.

Tablety ET40/ET45 są standardowo wyposażone we wbudowany skaner kodów kreskowych klasy korporacyjnej. A ponieważ różne grupy pracowników mają różne potrzeby w zakresie skanowania, do wyboru są trzy moduły skanujące: moduł o standardowym zasięgu, moduł z dużym obszarem skutecznym ułatwiającym niezawodne celowanie oraz moduł o zaawansowanym zasięgu, który może skanować przedmioty trzymane w dłoni oraz znajdujące się na drugim końcu pomieszczenia.

Tylny aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 MP pozwala robić zdjęcia do potwierdzania stanu, dostawy lub napraw oraz uchwycić wszystkie inne niezbędne szczegóły. A przedni aparat o rozdzielczości 5 MP pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć błędów podczas pracy z wykorzystaniem połączenia wideo.

Bezpłatny pakiet aplikacji Zebra Mobility DNA Professional - potężny zestaw zainstalowanych fabrycznie narzędzi gotowych do użycia bez żadnych dodatkowych kosztów - zapewnia przewagę, której nie oferują urządzenia konkurencyjne. Kilka lub kilka tysięcy tabletów można przygotować do pracy w ciągu kilku sekund. Kody kreskowe do swoich aplikacji można przesyłać bez konieczności programowania. Można kontrolować, które usługi i aplikacje GMS są dostępne dla użytkowników. Wszystkie główne systemy można testować za naciśnięciem jednego przycisku i zbierać konkretne dane diagnostyczne, aby z łatwością diagnozować tablety i identyfikować problemy, które można łatwo rozwiązać na miejscu — zamiast wysyłania urządzeń do centrum serwisowego. Do każdej funkcji tabletu można automatyczne włączyć obsługę EMM, aby ułatwić zarządzanie urządzeniami. Dodanie funkcji do systemu Android umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa urządzeń i inne korzyści. A dzięki szybszej i łatwiejszej rejestracji danych za pomocą dodatkowych narzędzi w ramach opcjonalnej licencji Mobility DNA Enterprise można nadać wydajności pracowników nowy wymiar.

Opcjonalna funkcja komunikacji Push-to-Talk (PTT) Express umożliwia użytkownikom tabletów kontakt z każdym pracownikiem w obiekcie - od razu po rozpakowaniu tabletu. Zasięg komunikacji PTT można rozszerzyć poza obiekt za pomocą opcjonalnej usługi Workforce Connect PTT Pro, łatwej do wdrożenia usłudze abonamentowej opartej na sieci komórkowej, umożliwiającej nawiązywanie połączeń PTT i wysyłanie bezpiecznych wiadomości tekstowych do pracowników w terenie i w obiekcie. Tablety te można nawet przekształcić w kompleksowo wyposażone telefony PBX, które ułatwiają realizację najbardziej nawet złożonych funkcji telefonicznych za pomocą programu Zebra Workforce Connect Voice.

Tablety dostępne są również w wersji dla służby zdrowia z zaawansowaną obudową klasy medycznej, która jest przystosowana do ciągłego dezynfekowania najostrzejszymi środkami odkażającymi. Więcej informacji o ET40-HC/ET45-HC >>TUTAJ

 Zachęcamy do obejrzenia filmu o możliwościach tych tabletów >>TUTAJ

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Dane techniczne

Wyświetlacz
8-calowy (WXGA 1280x800) lub 10-calowy ( WUXGA 1920x1200)
Procesor
Qualcomm Snapdragon SM6375 Octa-Core (8): 2.2 GHz (2) i 1.8 GHz (6)
System operacyjny
Android 11
Pamięć
Standard: 4 GB LPDDR4X SDRAM/64 GB UFS Flash; Premium: 8 GB RAM/128 GB
Temperatura pracy
-20°C to 50°C
Wytrzymałość
standardowo: upadki z wysokości 1,2m lub z 1,5m w etui ochronnym
Klasa szczelności
IP65
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts